Tílka nepatří po létě na dno skříně

Konec léta automaticky neznamená, že letní oblečení odložíme ke dnu skříně na příští sezonu. Některé kousky využijeme i dále. Patří k nim především trička a tílka. Ano, pánská a dámská tílka jsou skvělou součástí podzimního i zimního šatníku. Povíme vám, proč.

Tílko je i v zimě super

Jen proto, že tričko nemá rukávy, ho nemusíme nosit pouze v parných dnech. V létě ruce vystavujeme slunečním paprskům, v zimě je ale někdy taky chceme mít obnažené. Třeba ve vytopené místnosti. Určitě to znáte: přijdete do kupé ve vlaku nebo někam na úřad a tam se topí o sto šest. Jaká bude úleva, když sundáte kabát, svetr a můžete cestovat nebo čekat, až přijdete na řadu jen v tílku! Kdo je aspoň trochu horkokrevný, bez tílek se neobejde ani v zimě.

Vkusná spodní vrstva a vrstvení

Dámská a pánská tílka se hodí jako vkusná spodní vrstva. Pod triko, svetřík, mikinu…Tílko lze nechat vykukovat,  i v pěkném barevném kontrastu k ostatním kouskům, nebo vkusně skrýt. Díky tílkům se dá snadno vrstvit oblečení. Stačí jen trochu delší tílko a můžete začít kouzlit. Jak? Třeba tílko na tílko, tričko na tílko, tílko pod košili, tílko ke koženkové bundičce v babím létě… Variant je spousta.

Nebojte se barviček

Nejlepší na tílkách nejsou jen odhalená ramena, ale právě jejich barevnost. Různé barvičky, s potiskem i bez, oživí pošmourný den. Díky mnoha tílkům v šatníku máte rázem desítky možností outfitů. Několik základních tílek bez potisku v různých barvách by vám ve skříni určitě nemělo chybět. Koupíte je na xfer.cz. A to spolu s tričky, mikinami, pracovním oblečením, vestami… Podívat se lze třeba na odkaz http://www.xfer.cz/pracovni-obleceni/bundy-vesty. Kvalitní pracovní bunda je při práci venku nezbytností. A pokud si outfit navrstvíte, bude vám teplo i v zimě.

Podobné články