Energetická kancelář sráží náklady za drahé energie

Víte o tom, že nemusíte zbytečně platit za drahé produkty? Téměř 98% lidí o této skutečnosti neví. Raději zaplatí nesmyslně vysoké poplatky na energiích. Neznají své možnosti a další alternativy. Jednou  z nich  je i energetická kancelář. Právě díky ní lze ušetřit až 30% nákladů na energie ročně.

Energetická kancelář  je specialista s více než 10 lety zkušeností. Pomůže vám najít nejvýhodnějšího dodavatele energií. Jak? Prostřednictvím  tzv. soutěže dodavatelů. Dodavatel s nejlepšími podmínkami i cenami vyhraje. Poté se během 2-3 měsíců  shromáždí důležité dokumenty. Pracovník je pro vás připraví, doručí vám  je domů  kurýrem a vy je jen podepíšete. Nečeká na vás tedy žádná složitá administrativa při přechodu k novému dodavateli.

Co ještě Energetická kancelář umí? Pracovníci vám zajistí také slevy na tuhých palivech jako jsou uhlí, brikety, pelety, atd. Například   pelety jsou vybírány ty, které v časopise dTest získaly ocenění  nejvyšší kvality.

Energetická kancelář provádí také návrhy a dodávku i instalace kotlů na plyn a tuhá paliva, za nejnižší ceny a s velkými slevami. Specialisté vám pomohou zpracovat žádost pro Kotlíkovou dotaci a to i zpětně. Rovněž provádí instalace světla a světelných zdrojů. Ty jsou poskytovány za velkoobchodní ceny.  Zde získáte velkoobchodní ceny.  Služby jsou určeny pro jednotlivce, domácnosti, firmy, organizace i veřejnou správu.

Zdroje:

Článek – jak Energetická kancelář snižuje náklady

Informativní brožurka na Scribd

Oficiální web EK.cz

 

Podobné články