Tapety pro váš dům

Napadlo vás, že by váš interiér potřeboval něčím oživit, ale nevíte, co by to mělo být? Co třeba dodat stěnám nový kabát a kromě výmalby jim dopřát i moderní tapety? Ty už se dnes nabízejí v tolika propracovaných variantách, že si s z nich zaručeně vyberou i ti nejnáročnější z vás. Nelámejte si hlavu se složitými dekoracemi a zaměřte svoji pozornost na nástěnné tapety. Pomocí nich snadno proměníte svůj stávající interiér v umělecké dílo, které vám bude závidět každá vaše návštěva.

Vítejte ve světě vzorů a barev

Tapety jsou oblíbené především pro svoji snadnou aplikaci, kterou zvládne každý šikovný domácí kutil. Pryč jsou doby, kdy bylo obtížné správně nalepit jednotlivé pruhy tapet a hrozilo jejich poškození. S takovou scénou se už setkáte jen ve starších filmem. Moderní tapety jsou totiž vyrobeny tak, aby jejich přilepení na stěnu bylo skutečně velmi snadné a nebyly k němu potřeba žádné další pomůcky. Zdokonalil se také používaný materiál, díky kterému už nemusíte mít obavy z umístění tapet i do koupelen či kuchyní. Teplo ani vlhkost jim totiž neuškodí a neubere na životnosti. Skvělé také je, že pokud vás brzy tapety omrzí, můžete se strhnout a jednoduše nahradit jinými, které se vám v daný okamžik líbí nejvíce. Do místnosti můžete pořídit například i dva různé styly tapet, které šikovně nakombinujete. Kromě různých vzorů seženete i tapety s obrázky. Ty se vám budou nejvíce hodit například v dětském pokoji, jelikož právě tapety s oblíbenými dětskými postavičkami jsou velmi oblíbené. V obývacím pokoji naopak může své místo najít tapeta s motivem písčité pláže s palmami nebo horskou scenérií.. Nabídka tapet na zeď je skutečně tak široká, že zahrnuje všechny možné motivy, na které si jen vzpomenete. Výjimkou nejsou ani tapety z vašich vlastních fotografií.

Když si netroufáte na tapetu

Pokud chcete trochu pozměnit své stěny, ale nechce se vám pouštět zrovna do tapetování nebo jednoduše nechcete velké motivy, porozhlédněte se na trhu po samolepkách na stěnu. Ty jsou na aplikaci ještě mnohem snadnější, než tapety, avšak neslibují tak dlouhou životnost. Přesto si i s nimi můžete v interiéru dokonale vyhrát. Právě díky tomu, že samolepky na stěnu můžete sehnat v různých velikostech, jsou vhodné do každé místnosti. Co takhle dopřát vaší koupelně několik mořských vln nebo roztomilých delfínů? Nezasloužila by si vaše kuchyně kávový vzor nebo několik zeleninových motivů? A co teprve dětský pokoj, ve kterém můžete popustit uzdu své fantazii – nehodilo by se i do něj několik filmových postaviček nebo zvířátek? Nástěnné samolepky se snadno nalepují, ale i odstraňují. Můžete je tak libovolně střídat a vždy tak mít atraktivní interiér, což je jistě cílem většiny z nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články