VENKOVNÍ SAUNY OD SAUNAPROJECT.CZ

Objevte nepřekonatelnou kombinaci saunování, masivního dřeva a krásných pohledů do krajiny. Nechte se zcela ohromit pobytem ve venkovní sauně doprovázeným zpěvem ptáků nebo bubnování deště. A tohle všechno si můžete užívat každý den. Nebo si snad dovedete představit ještě něco lepšího, než si dát po celodenním sekání přerostlé trávy pěkně vyhřátou saunu?

Veškeré venkovní sauny vyrábíme v České republice a ručíme vám za použití těch nejkvalitnějších materiálů, ze kterých vám vyrobí saunu vyškolení odborníci. Můžete si vybrat z našich modelů nebo si objednat venkovní saunu přímo na míru. Kvalitní materiály používáme i na obklady stěn a stropu. S námi máte výrobu, dovoz i smontování v jednom! A to se vyplatí.

Venkovní sauny se vyrábějí na rozdíl od těch vnitřních ze zesílených stěn s tepelnou izolací a samozřejmě zateplenou podlahou. Je to z toho důvodu, že sauna bude stát venku celoročně a musí tak zdolávat naprosto každé počasí. Střecha bývá oplechovaná nebo také z normálních tašek, jako na dům.

Co se týče vnitřku sauny, tak ten je v podstatě stejný jako u domácích saun. Najdete tam lavice, anatomické opěrky, podlahový rošt a kryt topidla. Do sauny si můžete také nechat dát osvětlení a ozvučení.

Abychom vám mohli saunu postavit na vámi vybraném místě, bylo by dobré nechat si udělat základovou desku a přivést přívodní kabel.

Pak už si můžete užívat vaši vysněnou venkovní saunu, která z vaší zahrady udělá ráj odpočinky. Už nemusíte navštěvovat různá wellness centra, protože jedno takové menší budete mít přímo na zahradě. Pořiďte si také saunové doplňky, jako jsou například solné krystaly, esence či vědra.

Podobné články