Bezpečná dětská fotbalová branka oživí každý herní plácek i trávník

Pořekadlo „kdo si hraje, nezlobí“ platí v současné době dvojnásob. Zabavit děti a mládež pohybem, zábavou na čerstvém vzduchu, přirozenými radovánkami v přírodě i nezávazným sportováním bez nekonečného drilu, to jsou předpoklady pro jejich zdravý růst a vývoj. Předškoláci se rádi baví na hřištích se skluzavkami, houpačkami, pískovištěm s bábovkami a lopatkami. Co však nabídnout starším dětem a mládežníkům? Mezi oblíbené hry, a to jak u děvčat, tak i chlapců, patří všelijaké sportování s míčem, plavání, soutěže i dovednostní úkoly. Na hřišti za domem, u školy i na tréninkových sportovištích se skvěle vyjímají brány na fotbal. Taková dětská fotbalová brána, která splňuje bezpečnostní pravidla a zároveň je snadno přemístitelná, je skladná, odolná proti povětrnostním vlivům, je dodávána na český trh společností StepTwo.

Víceúčelová dětská fotbalová brána od českého distributora StepTwo

Herní prvky amerického výrobce Step2, od kterého pochází mimo jiné zmíněná dětská fotbalová brána, se vyznačují dlouholetou životností a jednoduchou údržbou. Všechny produkty firmy StepTwo prošly náročnými zátěžovými testy, jsou certifikovány bezpečnostními zkouškami, a jsou tudíž absolutně spolehlivé. Dětská fotbalová branka se dá jednoduše sestavit a má široké sportovní využití. Dá se použít v létě na fotbálek, malou kopanou a pozemní hokej, stejně jako v zimě na hokej. Branka může také sloužit například jako cílový terč pro míčky, tenisáky i létající talíře při soutěži, kdo se trefí vícekrát. Při objednání sady zákazník k brance obdrží navíc fotbalový míč, dvě hokejky a dva balonky na pozemní hokej.

Nudu spolehlivě zaženou i další hračky společnosti StepTwo

Step2 dodává i další zajímavé herní prvky, které slouží k dětské zábavě, trénování zručnosti a motoriky. Můžete si objednat houpačky, odrážedla, plastová pískoviště, skluzavky a prolézačky. K dispozici jsou hračky do interiéru jako dětské kuchyňky, dětský nábytek, výtvarné stolečky a tabule. Nechybí ani oblíbené dětské domečky. Díky firmě StepTwo budou vaše děti spokojenější a nepoznají pocit nudy.

Podobné články