Bydlení v Praze, která za to jednoznačně stojí

Praha je dnes vyhledávaným místem pro bydlení hlavně mladými lidmi. Důvody jsou jasné – v našem hlavním městě se neustále něco děje. Mladí nemají rádi nudu a vyhledávají večírky či společenské akce, kterých se v metropoli České republiky pořádá skutečně dostatek. S přibývajícím věkem se však zákonitě začnou měnit také priority, které od života očekáváme. Společenský život už pro nás dále není zásadní, v domácnosti si rádi potrpíme na soukromí a pohodlí, vyhledáváme také kontakt s přírodou.

Kvůli tomu všemu se ovšem nemusíte z Prahy stěhovat někam na vesnici. V posledních letech se totiž vedení hlavního města rozhodlo začít budovat naprosto jedinečné prostory pro žití, mezi něž patří například také Byty na Vackově, kterým se v tomto článku budeme věnovat poněkud podrobněji.

V čem spočívá kouzlo Bytů na Vackově?

Praha 3 je tvořena hned několika městskými částmi, mezi které patří také Horní Žižkov. A právě projekt na Vackově v této poklidné lokalitě aktuálně vyrůstá. Podle předpokladů by měl poskytnout kvalitní bydlení pro 347 rodin a jednotlivců.

Horní Žižkov jako takový čekají opravdu rozsáhlé změny, jejichž hlavním cílem je postupně revitalizovat prostředí a vytvořit rezidentní a obchodní čtvrť. Proto je jasné, že bydlení na Vackově vám kromě moderních bytových jednotek přináší také veškerou občanskou vybavenost čítající:

  • školy a školky
  • obchodní domy a restaurační zařízení
  • sportovní centra a památky
  • zastávky MHD a ordinace lékařů
  • prostory pro vycházky a mnohé další

Spojení města a přírody vás dostane

Bydlení na Vackově zcela podléhá přáním téměř každého člověka. Nachází se totiž dostatečně daleko od ruchu velkoměsta, ale zase dostatečně blízko tomu, abyste se do něj mohli kdykoli vrátit.

Zároveň máte možnost vstoupit do lůna přírody v přilehlém parku, který je jako stvořený k dlouhým procházkám na čerstvém vzduchu. Prodej bytů v Praze na Žižkově je už dnes v plném proudu a nutno podotknout, že příliš volných jednotek již v nabídce nezůstalo. Pokud vás tedy informace v tomto textu zaujaly, raději co nejrychleji navštivte oficiální stránky projektu.

 

Podobné články