Chybí vám garáž? Váš problém vyřeší skladovací kontejnery

Potřebujete garážové stání na auto, protože byste neradi svého plechového miláčka nechali stát na mrazu celou zimu? Na stavbu zděné garáže už je trochu pozdě, nabízí se ale jiná řešení. Jedním z nich je i skladovací kontejner.

Skladovací kontejnery, tedy kontejnery vyrobené z plechu, se v posledních letech využívají více a více. Lidé si je pronajímají jako skladovací prostory na nepoužívané věci, hračky po dětech či sezónní vybavení, firmy je využívají jako sklady a vám může plechový kontejner posloužit namísto přístřešku na auto.

Plechový kontejner libovolné velikosti

Skladovací kontejner, který je přímo určen jako skládací přístřešek na auto, najdete v sortimentu společnosti Kovobel. Když se podíváte do katalogu skládacích skladovacích kontejnerů Kovobel, najdete tam přímo kontejnery označené jako „Přístřešek na odstavení vozidla“, a to v různých rozměrech. Jak napovídá název, přístřešky jsou skládací, takže je možné je převézt ve složeném stavu a na místě složit. Ve složeném stavu se dají přemisťovat pomocí jeřábu, případně vysokozdvižného vozíku.

Příslušenství si zvolíte sami

Chtěli byste mít do garáže nájezd? Může být. Ke kontejneru lze dodat i bezpečnostní závory, dá se do něj nainstalovat alarm. Jaké vybavení umístíte dovnitř, je jenom na vás. Můžete tam postavit klidně ponk a vytvořit si i malou dílničku. Samozřejmě lze instalovat osvětlení vytápění atd. Záleží jenom na vašich potřebách. Vrata bývají standardně zboku i zepředu, ta boční slouží pro pohodlné vystoupení z auta.

„Postavení“ takové garáže je skutečně rychlé. Nepotřebujete základy ani základovou desku, stačí se prostě ozvat, vybrat si správnou velikost a firma vám ji velmi rychle dodá. Více informací a konkrétní rozměry jednotlivých přístřešků na odstavení vozidla najdete na www.kovobel.cz.

Podobné články