Dílenský vozík by neměl chybět v žádné dílně

Máte ve své dílně spoustu nářadí a potřebujete v něm mít lepší přehled? Stává se Vám často, že věci, které jste někam položili, někdy hledáte i hodiny? Pořiďte si dílenský vozík. Veškeré nářadí si bezpečně uložíte do jednotlivých šuplíků a přihrádek, a už se Vám nikdy nestane, že budete beznadějně hledat šroubovák, kladivo, klíč a další pomůcky, bez kterých se zkrátka při práci v dílně neobejdete.

Ten pocit, kdy hledáte nářadí, ale ne a ne ho najít, zná asi každý z nás. A právě z tohoto důvodu je dílenský vozík, který umožňuje přehledné uložení nářadí, ideální volbou.

Dílenské vozíky je možné pořídit nevybavené i vybavené. Jejich velkou výhodou je pevnost, snadná manipulace i přehledný systém pro uložení nářadí. Umožňují také uzamčení jednotlivých zásuvek, aby bylo Vaše nářadí uloženo v bezpečí.

Kvalita a materiál

Dílenský nábytek by měl být vyroben kvalitně a z odolných materiálů. Jen tak Vám bude sloužit dlouhou dobu. Od dílenského nábytku se také očekává mnohem vyšší nosnost než u skříněk určených do domácnosti.

Dílenský nábytek přímo od výrobce

Ideální variantou je pořízení dílenského nábytku přímo od výrobce. V České republice dodává dílenský nábytek společnost POLAK CZ s.r.o., která byla založena v roce 1991 a již v tomto roce začínala vyrábět drobné zemědělské stroje vlastní konstrukce. Vlastní výrobu dílenského nábytku společnost POLAK CZ s.r.o. zahájila v roce 1994. Dnes je dílenský nábytek Polák synonymem vysoké kvality a spolehlivosti.

Dílenské vozíky Polák se zásuvkami jsou opatřeny pojistkami proti samovolnému vysunutí jednotlivých zásuvek. Jsou také vybaveny madly a kolečky pro snadnější manipulaci. Kolečka jsou navíc vybavena otočnou brzdou, kterou oceníte zejména při přesouvání vozíku s vyšší hmotností.

Podobné články