Nechte si platit za nákup vybavení do domácnosti

Ještě jste neslyšeli o tom, že by vám někdo mohl platit za utrácení peněz? Přestože o tom většina lidí neví, tuto možnost má každý. Je jen na vás, zda ji využijete, či nikoliv.

Jediné, co vás možná trochu omezí, je nutnost nakupování přes internet. Cashback (vrácení části utracených peněz) funguje jen při nákupech v e-shopech. A samozřejmě ne ve všech, avšak výběr je opravdu široký.

Zaregistrujte se na Tipli.cz a začněte vydělávat nakupováním

Abyste byli odměňováni za nakupování přes internet, je potřeba se zaregistrovat na Tipli.cz, českém cashback portálu, který nabízí vrácení až 12 % z celkové částky nákupu. Podobných portálů je samozřejmě více, ale tak vysoké procento nikde jinde nedostanete. Potěší rovněž bohatá nabídka zapojených obchodů, Tipli spolupracuje s více než 350 českými i zahraničními e-shopy. Ze zahraničních zástupců můžeme jmenovat AliExpress, ostatně i tam se dají pořídit doplňky do domácnosti.

Využijte slevy v nejznámějších českých e-shopech

Abyste zjistili, zda Tipli spolupracuje také s vaším oblíbeným internetovým obchodem, stačí si vyhledat, zda se obchod na Tipli.cz nachází. Případně můžete využít rovnou kategorii Domácnost a zahrada, v níž najdete přes 60 e-shopů pro nákup výbavy a doplňků do domácnosti. Jsou mezi nimi například Tchibo, Posvit.si, Sconto, Bonami či Tescoma. Bezkonkurenčně nejvyšší cashback dostanete při nákupu na Zasilkonos.cz – rovných 18 %!

Peníze si nechte vyplatit podle potřeby

Abyste dostali cashback z nákupu, je potřeba do e-shopu zamířit přes odkaz z Tipli. Jedině tak se váš účet na Tipli spáruje s nákupem a peníze vám budou připsány. Kdykoliv si je můžete nechat zaslat na svůj bankovní účet.

Možná vás už napadlo, že cashback systém je také úžasný způsob, jak ušetřit na vánočních dárcích. Takže jestli ještě nemáte nakoupeno, neváhejte a nechte se odměnit za pořizování dárků pro vaše blízké.

Podobné články