Nová jarní kolekce luxusního povlečení Stella Ateliers na vás už čeká 

 

Jaro je tu a s ním i nová kolekce luxusního povlečení z nabídky Stella Ateliers. Na výrobu povlečení se používá ta nejkvalitnější egyptská bavlna. To je jeden z nejpříjemnějších a nejlepších materiálů vůbec. Egyptská bavlna je ručně česaná a díky tomu má nízký podíl rostlinného znečištění. A proč je toto povlečení tak oblíbené? Zejména pro skvělé vlastnosti, kterými oplývá. Je hladké, měkké, prodyšné a vyniká dlouhou životností. Je velmi příjemné na dotyk a ani po mnoha praních nezmění svůj vzhled.

Nabídka v nové kolekci zahrnuje to nejkrásnější luxusní povlečení, které se stane ozdobou vaší ložnice. Vybírat můžete ze dvou materiálových úprav – bavlněný jersey a bavlněný satén.

Bavlněný jersey nebo satén

Bavlněné povlečení jersey je velmi příjemné na dotyk a díky úpravě je mírně roztažné a splývavé. Jedná se o oboulícní úlet. Snadno se udržuje a není potřeba ho žehlit. Jedná se o čistě přírodní produkt z mercerované bavlny. Kdo nedá dopustit na saténové povlečení, zamiluje si bavlněný satén. Jedná se o tkaninu opět ze 100 % čisté česané egyptské bavlny. Je krásně lesklé a dokonale hladké, přesto nestudí a neklouže. Své další výtečné vlastnosti získává díky speciálnímu procesu zvanému mercerace. Při něm se látka ponoří do koncentrovaného roztoku louhu sodného. Materiál je pak pevnější a barvy více stálé.

Kolekce jaro 2017

Luxusní ložní povlečení ANETA

Povlečení je vyrobeno z pravé egyptské bavlny v úpravě Mako-jersey. Barva povlečení je bílá s růžovými a fialovými květy. Povlečení by tak rozhodně nemělo chybět v žádné romanticky laděné ložnici.

Luxusní ložní povlečení PATTERN

Povlečení PATTERN je vyrobeno opět z pravé egyptské bavlny, tentokrát ale v úpravě Mako-satén. Povlečení má kostkovaný vzor v různých odstínech šedé barvy.

Luxusní ložní povlečení FREDA

Povlečení FREDA je vyrobené v úpravě Mako-jersey. Dostupné je v krásné šedé barvě s květovaným vzorem.

Celou jarní kolekci 2017 naleznete v e-shopu Stella Ateliers (povlecenistella.cz).

Podobné články