Zajistěte si levný odvoz sutě

Trápí vás suť po rekonstrukci nebo demolici? Nejen odvoz sutě, ale i jiné služby v oblasti kontejnerové dopravy nabízí firma Cetkovský, která se touto činností zabývá na profesionální úrovni již téměř 10 let. K jejím dalším činnostem patří prodej a dovoz stavebního materiálu, provádění kompletních zemních prací a stavebních prací.

Pronájem kontejnerů

Pronajímání kontejnerů na sutě a odpady patří k základním a hlavním službám firmy. Zákazníci z řad fyzických i právnických osob bydlících či sídlících v oblastech Prostějova, Vyškova a Konice si mohou objednat přistavení kontejneru na určité místo. Odvoz sutě Prostějov představuje pochopitelně hlavně samotné odvezení naplněného kontejneru. Můžete však využít cenového zvýhodnění, že pokud zvládnete naplnit kontejner za dva dny, budete mít odvoz sutě Prostějov zcela zdarma. Kdo nemá čas nebo by prostě naplnění kontejneru nezvládl, může si u firmy objednat i naplnění kontejneru.

Další služby

K oblíbeným a hojně vyhledávaným službám patří prodej a doprava stavebních materiálů, jako jsou písek, štěrk, recykláty, palivové dřevo či uhlí a dokonce i míchaný beton. To jsou všechno materiály, které požadují především stavebníci rodinných domů. Ti mohou využít i pronájmu stavební buňky, třeba i na celou dobu výstavby. Stavební buňka je vhodná pro uložení nářadí a drobného stavebního materiálu.

Kromě stavebního materiálu firma přepravuje také paletové zboží, stavební a zemědělské stroje, vozidla a autovraky. Disponuje také speciálními kontejnery pro přepravu nebezpečných odpadů v režimu ADR.

Doplňkové služby

Kromě hlavních činností nabízí firma také demolice a vyklízení objektů včetně následné ekologické likvidace materiálů samozřejmě s vystavením potřebných dokladů. Na přání zákazníků lze provést růné zemní práce, terénní úpravy jako je například rovnání či svahování terénu. Stavební práce pro stavebníky rodinných domů zahrnují nejen zhotovení základové desky, ale i hrubou stavbu, tesařské, pokrývačské, klempířské, topenářské, vodo a elektroinstalatérské práce, omítky a nátěry, podlahy a obklady i zateplování fasád.

Podobné články