Tapety na zeď jsou opět v módě

Vyladit a vydekorovat interiér svého bytu je určitě důležité. Díky tomu budete mít nový prostor, do kterého se budete velmi rádi vracet a ve kterém vám bude dobře a hezky. Znáte to, chopíte se štětce, nakoupíte barvy, odstraníte ode zdí nábytek, vykasáte rukávy a můžete jít na to. Přemýšleli jste však nad tím, že můžete místo barev sáhnout po tapetách?

Jsou stále v kurzu

Ano, je tomu skutečně tak, tapety jsou stále v kurzu, jsou moderní a vypadají velmi dobře. I když se může zdát, že na ně návrháři zanevřeli, teď je vzali na milost a doporučují je. Na výběr máte z nepřeberného množství barev, vzorů, designů, materiálů a díky tomu můžete mít takový interiér, jaký si zvolíte a vyberete. Díky tomu si můžete vybírat a různě kombinovat. Váš interiér tak bude hýřit barvami, moderním vzhledem a vy se můžete cítit pohodlně a dobře. Stačí jen zvolit tu pravou tapetu pro vás.

xl-198-floral-violet-interier

Papírové tapety

Jsou nestárnoucí klasikou, kterou zná každý. Seženete je v dobrém papírnictví či hobby marketech. Nejsou nijak finančně náročné, tudíž vás vytapetování jednoho pokoje finančně nezruinuje. I když jsou cenově přijatelné, neznamená to, že jsou nekvalitní nebo nejsou moderní a krásné. Vybíráte z mnoha zajímavých vzorů, motivů a potisků. Volte tapetu ze silnějšího papíru, která bude mnohem lepší. Můžete je využít do celého pokoje, doporučuje se však jen na jednu stěnu.

Textilní tapety

Chcete-li interiér svého domu či bytu oživit, pak sáhněte po textilní tapetě. Vyrábí se z ústřižků juty nebo hedvábí na papírovém podkladu a vypadají velmi luxusně a nadčasově. Nejsou finančně tak dostupné, jako papírové tapety, ale v kombinaci s malbou na zdi nebudete muset pořizovat žádné další dekorace.

Samolepicí tapety

Existují v několika rozměrech, můžete díky nim změnit a vydekorovat jakoukoliv místnost i jakýkoliv kus nábytku. Využít je můžete na starý nábytek, umakartové jádro, kuchyňské linky a podobně. Jsou k dispozici v mnoha potiscích, motivech, vzorech a podobně. Vyberete takovou, která se hodí vám!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články