Rezidence u Vojanky úspěšně dokončena, VIHOREV slaví

Krásný a luxusní projekt Rezidence Vojanka v Praze 5 – viladům o 6 apartmánech, s pěknými balkonky a terasami, vlastním parkováním a prostornou zahradou, celkové ploše 430 m2 – byl úspěšně dokončen a jednotky si našly své investory. Společnost VIHOREV, která za Vojankou stojí, si tak může zatleskat a odškrtnout si další povedenou a realizovanou vizi.

Není to poprvé, co se této investiční firmě na vzestupu podařilo dokončit významný projekt. Nedávno odprodaná Rezidence Strakonická, jejíž náklady se vyšplhaly na 3,8 mil. EUR, se také zařadila na seznam obchodně úspěšných projektů společnosti, jejíž zobchodovaný majetek se pohybuje v řádech vyšších stovek miliónů korun.

Kdo stojí za firmou – Maxim Vihorev

Maxim Vihorev, český podnikatel s ukrajinsko-ruskými kořeny, který však žije v Praze skoro 20 let a má zde vystudované dvě významné vysoké školy (VŠE a Právnickou fakultu UK), je zakladatelem a CEO firmy VIHOREV.INVESTMENTS, SE. Kromě toho Mgr. Maxim Vihorev také založil fond VIHOREV.CAPITAL SICAV, a.s. Přečtěte si více na www.maximvihorev.cz nebo www.vihorev.com

Podobné články