Špičková kvalita a efektní design – zahradní lehátka

Pohodlný zahradní nábytek je jedním z hlavních prvků v každé zahradě. Komfortní zahradní lehátka – praktický společník u ranní kávy nebo oběda či grilování. Denní odpočinek na čerstvém vzduchu, zejména v slunečných dnech, je balzám nejen pro tělo, ale i pro duši! Zahradní lehátka nejsou na zahradě všechno. Chcete-li si plně vychutnat příjemný pobyt v rozkvetlé zeleni, musíte si koupit kompletní sadu nábytku. Sady obsahují kromě lehátka, dvě křesla nebo židle a malý konferenční stolek. Nejvíce módní jsou výrobky z ratanu okrášlené velkými polštáři. Měkké doplňky jsou většinou pokryty pevnou bavlněnou látkou. Pod tkaninou načechraného povlaku je vysoce elastická polyuretanová pěna. Křesla, pohovky a židle mají často kubický tvar, takže jsou objemné, ale ohromně pohodlné.

Pohodlí domova – automatický zavlažovací systém

Ano, pohodlí domova zajistí kvalitní automatický zavlažovací systém. Při výběru automatického zavlažovacího systému pro skleníky se zahrádkáři dívají nejprve na pořizovací náklady. Taktéž doporučujeme věnovat pozornost velikosti skleníku a zelenině, kterou budete pěstovat.

Výhody auto wateringu:

  • více času na jinou práci – místo toho, abyste pobíhali s konvicí, můžete dělat domácí práce;
  • konec neefektivního fyzického úsilí – pokud je možné automatizovat proces, pak není důvod k namáhání;
  • vytváříte příjemné prostředí pro zeleninu;
  • kontrola času a síly zavlažování – nastavíte si potřebné intervaly a intenzitu přívodu vody tak, aby nedošlo k neúměrnému zavlažování.

 Zahradní sochy vyřezávané motorovou pilou

Ano, i zahradní sochy  se vyřezávají motorovou pilou a jsou velmi pěkné a krásně doplní prázdné místa ve vaší zahradě. Mistr řezbář Sibera je schopen vyřezat vše, po čem zatoužíte – pohádkové bytosti, sochy Moai, zvířata nebo i nábytek, ptačí budky nevyjímaje.

 

 

 

 

 

 

Podobné články