Levná elektřina i levný plyn? Víme od koho!

Změna dodavatele energií vám může ušetřit! Nevěříte? Měli byste!

Ceny energií rostou. A nadále prý i budou. Dokonce skokově! Co se rodinných rozpočtů obecně týče, náklady na energie v něm většinou dominují. A zároveň patří mezi ty nejvyšší. I vám připadá, že za elektřinu a či plyn platíte hodně? A chtěli byste platit méně? Tak změňte dodavatele! 

Velcí versus menší energetičtí hráči 

Mezi největší a bohužel i nejdražší hráče na trhu s plynem patří RWE, a elektřinou pak ČEZ, E.ON a Pražská energetika. Na energetickém trhu však vládne konkurenční boj, díky kterému ti velcí hráči ztrácejí. Na úkor hráčů menších mnohdy nabízejících spotřebiteli mnohem lepší podmínky. A cenu za energie s nimi.

Chcete až o třicet procent levnější energie?

Víte třeba, že změnou dodavatele energie můžete ušetřit až třicet procent? To rozhodně není zanedbatelná částka. Není se tak divit, že změnu dodavatele se uživatelům snaží pokud možno co nejvíce znesnadnit. To je však nemusí odradit. Naopak.

Epet vše vyřeší za vás

Například společnost Epet Energy Trading, a.s. změnu dodavatele za uživatele provádí sama. Vy coby její potenciální zákazník svému současnému dodavateli nemusíte nic vysvětlovat. Vlastně i vyplnění formuláře se vyhnete. Epet zkrátka vše podstatné vyřeší za vás. A proč k němu vůbec přijít? No, protože za energie zaplatíte méně.

Neplaťte více, než musíte!

Láká vás levná elektřina? Můžete ji mít! Stejně tak jako levný plyn. V každém případě levnější než u konkurence. O jak moc levnější? To se dozvíte hned, jak na stránkách společnosti https://www.epet.cz/ vyplníte a odešlete jednoduchý on-line formulář a budete čekat na konkrétní nabídku. A tu si porovnáte se svým současným stavem, například se svým posledním vyúčtováním. Pokud bude lepší, neměli byste o změně dodavatele váhat. Nechcete přece za energie platit více, než musíte! 

Podobné články