Centrem obývacího pokoje je sedací souprava

Originally posted on Leden 8, 2017 @ 12:12 pm

Je jedno, zda žijete v rodinném domě nebo bytě, první místo, kam zamíříte po těžkém dni, po problémech v práci nebo s návštěvou je právě obývací pokoj a sedací souprava. Ta je v interiéru velmi důležitá a musí být nejen hezká a moderní, ale také plnit funkční požadavky. Musí být velmi pohodlná a měkoučká.

Srdce obýváku

Výběr sedací soupravy není jednoduchý, musíte jej pořádně promyslet. Není to záležitost jednoho odpoledne, nevejdete do obchodního domu, neukážete na první sedací soupravu a tu si neodnesete. Výběr je důležitý, proto jej nepodceňujte. Můžete načerpat inspiraci, prohlédnout si jednotlivé modely v obchodech, ujasnit si, jakou barvu asi budete chtít, jak velkou sedací soupravu si chcete a můžete do svého interiéru pořídit. Není to jednoduché. Neunáhlete se, jelikož sedací soupravu vybíráte na několik let, na dlouhou dobu a budete jí využívat každý den nejen vy, vaše rodina, ale i vaši přátelé a návštěvy.

Prostorná místnost

Jestliže je váš obývací pokoj velký a vy se v něm můžete svobodně pohybovat a dokonce si i zatančit, nebojte se sáhnout po velkých sedačkách. Ty budou takovémuto velkému prostoru slušet. Můžete je umístit přímo do prostoru, takže okolí ni budete moci projít. Působí to velmi elegantně, moderně, nadčasově. Tyto sedací soupravy potřebují okolo sebe prostor a to nejen pro údržbu samotné sedačky, ale také pro životnost. Nesvědčí jim blízkost zdroje tepla, přímé sluneční světlo či radiátory. Je nutno je pravidelně udržovat, aby sedací souprava byla plně funkční po dobu několika let.

Malé, ale milé

Řešíte-li prostor v malém bytě, pořídit si můžete menší sedací soupravy, které nezabírají tolik prostoru. Sáhnout můžete po rohové sedací soupravě, soupravě menších rozměrů. Tyto sedací soupravy mohou být s úložným prostorem či rozkládací, tudíž získáte dvě funkce v jedné. Ideální do všech interiérů, menších i větších pokojů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články