Jak ochránit svůj dům před dotěrným hmyzem? Účinnou ochranu zajistí sítě proti hmyzu

Budí vás v noci nepříjemný zvuk komárů a ráno se vždy probudíte se štípanci? Pokud tomu chcete zabránit, pak si pořiďte na okna a dveře sítě proti hmyzu. Sítě proti hmyzu totiž představují účinnou ochranu, která zabrání vniknutí veškerého hmyzu do interiéru, takže by na vašich oknech a dveřích rozhodně neměla chybět. A jaký typ sítě proti hmyzu bude nejlepší volbou?

Ochrana oken je důležitá

Na trhu si lze dnes pořídit hned několik typů sítí proti hmyzu, jež každý z nich má různé přednosti. Mezi nejčastější variantu sítí proti hmyzu do oken se řadí především pevné okenní sítě, jež jsou vhodné pro všechny typy oken. Na zimu se však doporučuje je ukládat, aby se prodloužila jejich životnost.

Dále se u oken využívají rolovací sítě, které patří mezi velice oblíbený druh sítí proti hmyzu a nabízí řadu nesporných výhod. Rolovací sítě jsou charakteristické zejména vysokou odolností a dlouhou životností. Díky funkci rolování je navíc není třeba na zimu uklízet a nabídnou vám nerušený výhled z okna. Rolovací sítě si také můžete přizpůsobit, jelikož je lze nalakovat, aby barva sítí ladila s fasádou domu.

Myslete i na dveře

Abyste minimalizovali vniknutí hmyzu do své domácnosti, tak je nutné si pořídit sítě proti hmyzu i na dveře. U dveří se nejčastěji využívají pevné dveřní sítě, které se umísťují do dveřního rámu a otevírají se stejně jako dveře. Dále se u dveří využívají plisé sítě dveřní, jejichž typickou vlastností je elegance, takže dodají domácnosti nádech luxusu. Posledním často využívaným typem jsou posuvné sítě dveřní, jež jsou vhodné pro malé i velké plochy, jako jsou terasy či zimní zahrady.

Rolovací sítě a ostatní druhy sítí proti hmyzu si můžete pořídit na webových stránkách společnosti Svět stínění.

Podobné články