Nestačíte na zahradnické práce sami? Obstarejte si pomocníka

Zahradnické práce mohou být často oříškem, obzvláště v případě rozsáhlého nebo neudržovaného pozemku. Ne každý má dostatek času a zkušeností, aby si mohl zahradnické práce obstarat svépomocí, proto jsou k dispozici specializované firmy, které vždy ochotně pomohou.

Kompletní zahradnické práce vám zajistí RD servis, který působí v Olomouci, Prostějově, Litovli, Šternberku, Uničově a širokém okolí.

Udržování trávníku

technikaV sezóně je péče o trávník nepostradatelná a je třeba se o něj starat. RD servis zajistí sekání i udržování trávníku, včetně sběru a mulčování. U okrasných trávníků si můžete zajistit i vertikulaci. Mnoho lidí si pořídí pozemek zcela bez trávníku nebo s nekvalitním trávníkem. Amatérské vysazení trávníku nemusí být vždy úspěšné a jelikož se jedná o činnost, kterou není vhodné brát na lehkou váhu, firma vám s ním pomůže. Založí trávník pomocí vlastního postupu a vy se už jen můžete těšit na nový zelený koberec.

Odstranění dřevin

Nechtěné dřeviny na zahradě jsou často problémem i pro zkušené zahradníky, RD servis vám zajistí jejich profesionální odstranění a to od drobných keřů až po velké vzrostlé stromy. U stromů budete mít zajištěno rizikové kácení. Stromu se lze zbavit pomocí plošiny, směrového kácení i s pomocí stromolezecké techniky. Samozřejmostí každé zahradnické práce Olomouc je také odvoz bio odpadu, takže se nemusíte obávat, že vám zůstane na zahradě.

Jestliže je vaším problémem zavlažování, je možné provést jeho realizaci nebo dokonce servis vašeho současného zavlažovacího systému. Pokud stačíte na zahradnické práce sami, ale nemáte potřebné vybavení, firma vám ho zapůjčí. Služby jsou velmi široké a firma je připravena poskytnut individuální pomoc včetně poradenství a zajištění příjemných cen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články