Přemýšlíte nad tím, jak obléknout své zaměstnance?

Nebudeme si nic nalhávat – oblékání zaměstnanců není zrovna jednoduchá a příjemná aktivita. A co víc, i menší podnikatele stojí klidně desítky tisíc korun ročně. Přesně proto musíte najít co nejvýhodnější a nejlepší dodavatele. Na koho se obrátit?

Ušetřete, aniž byste slevili z nároků na kvalitu

Život podnikatele je plný velkých výdajů. Vyhodíte peníze tady, investujete peníze tam… Každý šikovný jedinec však ví, že je potřeba dosáhnout co nejlepších výsledků za co nejméně peněz. To logicky platí i pro odívání podřízených.

Přesně proto by vaším úplně prvním krokem mělo být nalezení opravdu spolehlivého a cenově přijatelného dodavatele potřebného oblečení. Typickým příkladem je velkoobchod s textilem Xfer.

Tato společnost se za více než patnáct let praxe vyšvihla mezi nejvyhledávanější dodavatele textilu ve všech podobách – trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy, sportovní oblečení, fleece, čepice, tašky a desítky dalších kategorií.

Svým zákazníkům nabízí výhodný textil velkoobchod, kde mohou nakupovat mnohem levněji než v běžných prodejnách. Jak získáte přístup? Velmi snadno. Stačí si rozkliknout internetové stránky pod vloženým odkazem. Poté vpravo nahoře uvidíte červené tlačítko „Registrace“. Po zadání několika základních údajů (potřebujete IČO) brzy získáte přístup do velkoobchodní sekce.

Dodatkové služby

Ve velkoobchodní sekci můžete využít i řadu dodatkových služeb. Za zmínku stojí především možnost šití oblečení přesně na míru. Vy si zvolíte materiál, střih, design i další detaily. Samozřejmostí je i nažehlování, sítotisk či digitální potisk.

Chcete-li, aby vaši zaměstnanci vypadali reprezentativně a nosili kvalitní a pohodlné oblečení, prostě jim ho sami navrhněte ve spolupráci s ověřenými profesionály z oboru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články