Pronájmy bytů v Praze jsou žádanější, a to kvůli lepším pracovním možnostem

Originally posted on Květen 21, 2018 @ 5:47 pm

V posledních několika měsících realitní společnosti zaznamenaly zvýšený zájem o pronájem bytů v hlavním městě. Důvodů je hned několik. V ostatních regionech není tak široká nabídka volných pracovních míst, a když už je, tak platy nejsou příliš vysoké. Pokud tedy prahnete po osobním rozvoji a atraktivním zaměstnání, doporučujeme poohlédnout se ve stověžaté Praze.

Jakmile zadáte do vyhledávače frázi „pronájem bytu Praha“, zobrazí se vám stovky nabídek, tudíž je skutečně z čeho vybírat. Ovšem před oslovením realitní kanceláře je nezbytné si stanovit preference, tedy zda chcete jednopokojový či třípokojový byt, terasu či balkon a podobně.

Praha si vás podmaní svou krásou

Jednou z nejžádanějších lokalit je Praha 4, kde se nacház zvané Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka a Podolí. Vyhledat pronájem bytu Praha 4 bude tedy velice snadné. Oblast je perfektně dostupná do centra, tudíž se nemusíte obávat toho, že byste se zavčasu nedostali do práce. Dokonce máte k dispozici několik způsobů dopravy – od metra, přes tramvaj až po autobus.

Dále je populární pronájem bytu Praha 5, což je městská část opět v těsné blízkosti samotného srdce Prahy. Spadá sem Smíchov, Hlubočepy, Košíře, Radlice, Motol a převážná část Jinonic. Ještě nesmíme zapomínat ani na pronájem bytu Praha 6, kde zase najdete Dejvice, Liboc, Ruzyni, Střešovice, Veleslavín a Vokovice.

Nájmy sice rostou, ale platy také

Současným trendem na realitním trhu je jak rostoucí kupní cena nemovitostí, tak i podnájmů. Jestliže tedy budete shánět pronájem bytu v Praze, protočí se vám nad výší nájmu panenky, ale musíte počítat s tím, že v Praze si přijdete na mnohonásobně vyšší plat než někde na vesnici či v malém městečku. Pokud si to spočítáte, nakonec zjistíte, že se vyplatí dát necelých dvacet tisíc za dvoupokojový byt v centru Prahy. Všechno budete mít na dosah ruky, navíc se snadno dostanete do práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články