Zařiďte si sprchu, v níž zažijete příjemné chvíle

Sprchy jsou čím dál populárnější. Pokud nemáte malé děti, jejichž koupání je přece jen jednodušší ve vaně, určitě uvažujte o sprchovém koutu. Je úsporný prostorově a má také několik dalších výhod.

Muži na sprchové boxy nedají dopustit. Vaše malá drahá polovička se nejspíš do vany skrčí, ale kam natáhnete svoje nohy vy? Sprcha vám také zabere daleko méně času než zdlouhavé ležení ve vaně. Přijdete a můžete se sprchovat, na rozdíl od vany, již je potřeba předem napustit. A že se ochudíte o romantické společné koupele? Sprcha ve dvou také stojí za to. Tedy obzvlášť když si ji správně zařídíte.

Nechte se masírovat

Podobně jako vany i sprchové kouty se vyrábí v masážních variantách. Stačí se postavit blíž k masážním tryskám a relaxační zážitek je zajištěn. A pokud vám vadí, že musíte stát, pořiďte si plastovou stoličku. Sprchové masážní boxy vás nejspíš připoutají do koupelny na dlouhé minuty. Koupit si samozřejmě můžete i masážní hlavici, nebo prostě přesvědčte partnerku, ať vám umyje záda a zpříjemní pobyt ve sprše.

Co se týče zařízení koutu, určitě si nezapomeňte dovnitř nainstalovat nějakou poličku na sprchové gely a šampony. Hodí se i držadlo na sprchovou hlavici, nejlépe natáčecí, aby vyhovovalo lidem každé výšky.

Sprchový box nemusí stát jen v rohu

Je pravda, že se sprchové kouty často umisťují do rohu. Nejspíš je to z důvodu ušetření místa. Bydlíte-li v bytě s malou koupelnou, nejspíš vám ani nic jiného nezbyde. Pokud ale máte velkou místnost, nebojte se odvážnějších řešení. Na internetu určitě objevíte dostatek inspirace, jak ze sprchového koutu udělat středobod celé koupelny. V tom případě je ovšem lepší si nechat zhotovit niku a pořídit si působivé dveře do niky. Obyčejný sprchový box by asi nevypadal příliš dobře v prostoru.

Změňte svůj každodenní umývací rituál v příjemnou relaxaci. Nemusí to být příliš drahé, o čemž se přesvědčíte v nabídce e-shopu Levna-koupelna.cz.

Podobné články