Čistírna odpadních vod nemusí být problém

Projektová dokumentace, hydrogeologický posudek, povolení úřadů a to nemluvě o výběru samotné čistírny, značky a typu a podobně. To jsou všechno věci, které vás čekají, pokud se rozhodnete zřídit si ČOV. Kdo konec konců říkal, že to bude jednoduché? Bohužel proces realizace ČOV je poměrně složitý a k tomu je třeba si uvědomit, že kvalifikovaní projektanti a hydrogeologové jsou v Čechách docela vzácný druh. Tudíž si na ně zájemce obvykle musí delší čas počkat a toto čekání nemile prodlouží realizaci vaší ČOV i o celé měsíce.

Ptáte se, zda existuje způsob, jak tomuto předejít? Naštěstí ano! Se službou, jako je ČOV bez úřadů, můžete využít fullservisu projektové kanceláře, která za vás připraví nejen projektovou dokumentaci a hydrogeologický posudek, ale také vyřídí povolení úřadů a v případě, že budete mít zájem, může na místě také nainstalovat samotné zařízení.

Neváhejte využít nezávazné konzultace zdarma. Pracovníci společnosti ZAKRA s vámi rádi projdou všechny vaše dotazy a poradí, jak situaci řešit co nejefektivněji. Firma má za sebou 500+ úspěšně vyřízených projektů.

Podobné články