Ovládejte svůj dům dálkově

Ovládání domu bylo dlouhou dobu sci-fi. Jste mimo dům a potřebujete spustit zavlažování? Automaticky zapnete alarm? Zavřete bazén? Tohle všechno jste donedávna museli dělat ručně. Museli jste rychle domů, kontrolovat, jestli jsou všechna okna zavřená, aby vám do domu nenapršelo a podobně. Dnes už můžete většinu věcí ovládat dálkově. Usnadní vám to život a vyplatí se to!

Snadná moderní technika

Život v domě, kde převládá moderní technika, velmi usnadňuje lidský život. Nemusíte při odchodu z domu myslet na všechno, moderní technika se o spoustu věcí postará. Můžete tak domácnost snadno řídit a nemusíte být přímo doma. Nemusí to být jen domácnost, ovládat na dálku můžete také svůj byt, chatu, chalupu nebo i firmu.

Úsporný režim

Jedete na dovolenou, někam na víkend či budete celý den pryč? Stačí zapnout alarm a váš dům se podle toho zařídí. Automaticky se všude zhasne, takže nemusíte procházet místnosti a kontrolovat to. Máte-li otevřené okno či balkón, budete na to systémem upozornění. Nikdy se tak nestane, že by vám do domu napršelo, vždy budete mít vše pod kontrolou. Automaticky se stahují také žaluzie, markýzy a máte-li bazén a na něm kryt, pak se zatáhne i ten. Můžete mít také přehled o spotřebě energie, tu lze také na dálku kontrolovat.

hand-642138_960_720

Automatizace domácnosti

Moderní technologie v domácnosti nepomáhají jen na cestách, ale i běžný život vám mohou usnadnit. Například, když v koupelně rozsvítíte světlo, žaluzie na okně se automaticky zatáhnout. Nikdo na vás tak neuvidí. Použijete-li WC, pak po určité době, kterou si můžete sami nastavit, se sepne větrák. Po příchodu domů si můžete nastavit automatické zapnutí světel.

Probudíte-li se v noci a budete si potřebovat dojít na WC nebo do kuchyně, nemusíte hledat po stěnách vypínače. Noční senzory reagují na pohyb a rozsvítí se tak a to v nočním režimu. Nebudete tak ostrým světlem násilně probuzeni, budete se moct vrátit v klidu zpět do své postele a zase usnete. Moderní domácnost vám pomůže zjednodušit mnoho věcí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články