PREFA na PVA EXPO Letňany: Získejte vstupenku zdarma!

Společnost PREFA Aluminiumprodukte je evropská společnost, jež se soustředí na výrobu hliníkových střech té nejvyšší kvality. Letos ji můžete vidět na veletrhu PVA EXPO v pražských Letňanech, kde předvede své inovace, a návštěvníci si budou moci pohovořit s odborníky.

Seznamte se s letošními novinkami

Pro všechny, kteří aktuálně předělávají své stávající bydlení anebo staví úplně nové je veletrh PVA EXPO v Praze v Letňanech ideálním místem, kde mohou načerpat mnoho nových informací a nasát potřebnou inspiraci, která jim při práci na domečku chyběla. Společnost PREFA Aluminiumprodukte zde bude představovat všechny své novinky a inovace, které svým zákazníkům nabízí.
Hliníkové střešní krytiny jsou velmi obsáhlé téma, které si jistě zaslouží dostatek pozornosti. Jestliže i vás tato možnost, jak naložit s novou střechou, láká, je konzultace se školenými odborníky bezpochyby na místě. Tuto jedinečnou příležitost vám poskytne právě veletrh PVA EXPO, kde budou zástupci společnosti PREFA přítomni v termínu 6. – 8. 2. 2020, konkrétně v hale číslo 3 na stánku 315.

Neplaťte zbytečně za vstup

Láká vás návštěva zmiňovaného veletrhu, avšak nechce se vám utrácet peníze za vstupenku? Nevadí, protože firma PREFA Aluminiumprodukte si pro své zákazníky připravila jedinou příležitost. Navštivte webové stránky společnosti, anebo klikněte na zvýrazněný odkaz “vstupenka zdarma“, který vás tam ve vteřině přenese, a získejte lístek zcela bez placení.
PREFA Svým zákazníkům nabízí kompletní servis, co se týče realizace nové střechy, a velmi si zakládá na kvalitě odvedené práce. Jestliže se rozhodnete právě pro tuto společnost, máte jistotu, že jste ve správných rukou. Navštivte letošní pražský veletrh a přesvědčte se o kvalitách firmy na vlastní oči sami.

Podobné články