Oploťte si svůj pozemek

Plot je ochranou vašeho majetku a také přináší dostatečné množství soukromí. Nikdo k vám skrz něj nebude nahlížet na váš pozemek, takříkajíc vám přímo do talíře. Na trhu je celá řada plotů, které jsou vyrobeny z různých materiálů, v různých barevných provedeních a různých tvarech. Můžete mít plot, přes který občas půjde něco vidět nebo také plot, který bude nepropustný.

Udržovaný plot

Existují dva typy plotu, údržbové a bezúdržbové. Údržbový plot znamená, že se o něj musíte starat. Mezi takovéto nejznámější udržované ploty patří živý plot. O ten je potřeba se neustále starat, potřebuje zalévat, zastřihávat a podobně. Živý plot je velmi hezký, působí zcela v souladu s přírodou, ale také jde o jeden z nejnáročnějších plotů na údržbu.

O něco méně nároční jsou pak ploty z pletiva, z kování nebo například ze dřeva. O ty není potřeba se starat tak pravidelně, ovšem není možno je označit za zcela bezúdržbové. I ty je nutno čas od času zkontrolovat, natřít například lakem, ošetřit případnou korozi či vyměnit trámky, které už vypověděly službu.

Bezúdržbový plot

Postavit plot a nemuset na něj sáhnout, vůbec se o něj nijak nestarat je snem mnoha majitelů domu. Zajistí vám to betonový plot. Je nejen bezúdržbový, ale také má velmi dobré praktické vlastnosti. Je odolný, nemá na něj velký vliv déšť, sníh, slunce, nepotřebuje údržbu a přesto si zachovává své vlastnosti. To přináší dlouhou životnost betonového plotu.

I beton může vypadat hezky

Mnozí si pod betonem představí jen neutrální a průměrnou šeď. Dnes tomu tak už není! Existují různé dekory a vy si můžete vybrat například štípaný kámen nebo skládané malé cihličky. Vybírat si můžete nejen u plotových desek, ale už i u sloupků. I barevná paleta se trošku rozšířila, kromě běžné šedé je to například antracitová, pásková nebo terakotová. Stačí si tak jen vybrat ten svůj ideální plot.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články