Váš nový dům s dřevěným srdcem

Dřevostavby jsou populárním trendem po celém světe a jelikož se i v České republice nachází specializovaná společnost pro jejich výstavbu, nabízí se vám možnost si dřevostavbu pořídit. Na rozdíl od zděných domů disponují širokou škálu výhod, které je vystřelily na vrchol popularity.

Zděné domy jsou cenově velmi drahé, dlouho se staví, nejsou ekologicky šetrné a jsou náročné na provoz. Moderní dřevostavby jsou naprostým opakem. Společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. buduje levné dřevostavby, které se vzhledově od klasických domů nijak neliší, ale mají nespočet výhod, které si zamilujete. Obzvláště dřevostavby na klíč jsou cenově snadno dostupné a nabízí i možnosti výhodného financování.

Na jaké výhody se těšit

Stavba celé dřevostavby trvá pouhé 3 měsíce, je to díky technologii výstavby, která postrádá mokré procesy vyžadující dlouhé vysychání. Suchý způsob výstavby vám umožní rychlé postavení menšího bungalovu, ale i velkého rodinného domu. Pro stavbu se používají ekologicky šetrné materiály, které zahrnují zejména pevnou dřevěnou konstrukci z KVH hranolů. Při výstavbě jsou uplatněny moderní izolační prvky ISOVER i sendvičový systém FERMACELL.

MODERN1-3

Dřevostavby vám zajistí perfektní tepelnou i zvukovou izolaci, výrazně se vám sníží výdaje za vytápění a vy si budete užívat příjemného prostředí. Dřevostavby se pyšní moderním vzhledem v interiéru i exteriéru. Velkou výhodou je, že se nemusíte bát ohně, dřevostavby jsou zcela nehořlavé, splňují přísné podmínky a mají velkou statickou pevnost. Jsou odolné a jejich dlouhá životnost je posvěcena dokonce i dlouhou zárukou. Štíhlejší obvodové stěny vám zajistí více podlahové plochy, než zděné domy a tak si užijete mnohem více prostoru pro vaše pohodlí. Tyto moderní stavby si každý den získávají srdce stále většího množství lidí a pokud hledáte pro svojí rodinu příjemné hnízdečko pro spokojený život, lepší nenajdete.

Podobné články