Žižkov moderní aneb změna k lepšímu díky projektu Na Vackově

Žižkov je legendární pražská část, někdy se jí přezdívá také český Montmartre. Nabízí osobitost, nespoutanost, klid, pohodu a k tomu slovy nepopsatelnou atmosféru. Většina lidí, kteří v Praze hledají nový domov, se nejdříve zaměří na to, zda nějaký volný není právě na Žižkově. Dlouho měli všichni smůlu, protože staré byty jsou obsazené, nové se nestavěly. Vše se změnilo letos a ještě se trochu změní i příští rok.

Jako trefa do černého

Na územní Žižkova využila volné pozemky k výstavbě nových domů společnost Metrostav Development a.s., konkrétně se jedná o pozemky v blízkosti ulice Olgy Havlové. Společnost výstavbou nových bytových komplexů reagovala na zvýšenou poptávku po bytech v této lokalitě, což se jí vyplatilo. V první etapě prodeje bytů se podařilo všechny prodat během několika týdnů. Nyní už zbývá jen několik posledních. Podívejte se na prodej nových bytů v Praze, třeba některý z volných bytů se vám zalíbí.

domekazahrada-cz_navackove_cz_01

V moderním duchu, ale citlivě

Developer spolupracoval na projektu s renomovaným studiem MS Architekti. Jejich společným cílem bylo postavit moderní byty v Praze, které budou mít atmosféru a nabídnou spokojené bydlení. Záměr se podařil. Projekt nabízí celkem 5 bytových domů. Jejich rozvržení je takové, že mezi domy vznikne veliká odpočinková zóna plná zeleně. Každý objekt má maximálně 5 pater, aby nebyla narušena stávající zástavba.

Jednotlivé byty jsou koncipovány tak, aby v co největší míře využily denní světlo. Spodní byty mají předzahrádky, vrchní zase terasy. Ostatní byty mají balkony či lodžie. Celkem projekt Na Vackově nabízí 331 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Nejvíce bytů má dispozice 3+kk, místo je tak ideální i pro rodiny s dětmi.

domekazahrada-cz_navackove_cz_02

Hlavní výhody

Bydlení Na Vackově nabízí rychlé dopravní spojení do centra i na pražské výpadovky. V místě se nachází obchody, restaurace, lékaři aj. Nedaleko jsou parky. Výhodou je i férová cena. Že máte zájem, ale jaksi nevíte, kolik vám v bance půjčí? Použijte tuto kalkulačku, ať si můžete udělat základní finanční rozvahu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články