Mladí si dnes raději zaplatí montované domy na klíč

Spousta mladých lidí sní o vlastním domečku se zahradou. Ne všem se tento sen splní, protože stavba domu s sebou nese vyšší náklady. Ne že by domy samotné byly o tolik dražší než byty, ovšem investicí navíc je pozemek. Stavba domu se navíc pojí s celou řadou starostí, které by s bytem spojené nebyly.

Stavět dům na vlastní pěst je mezi mladými spíše raritou. Málokdo má chuť se zaobírat výběrem materiálů a sháněním řemeslníků. Raději si nechají postavit celý dům na klíč, třeba ten montovaný.

Mladí nemají čas vymýšlet si dům sami

Každý potřebuje někde bydlet, ale málokdo má čas své bydlení řešit. Žijeme v hektické době, a tak si mladí lidé raději nechají stavět montované domy na klíč, s nimiž mají minimum starostí. Není na tom nic špatného. Prostě raději vsadí na osvědčené řešení, které za ně vymysleli odborníci. Stačí si vybrat v katalogu a je hotovo.

Úplně bez práce, člověk jen pozoruje, jak dům roste

Stavební firmy zákazníkům samozřejmě vycházejí vstříc. Velmi populární jsou zejména montované dřevostavby na klíč a ty už se dnes dají pořídit opravdu s minimem vlastního úsilí. Stavební firma za vás vyřídí i veškerou administrativu včetně stavebního povolení.

Zrovna montované domy jsou velmi rychlé na výstavbu, takže člověk vlastně jen pozoruje, jak mu nové bydlení roste. Stěhovat se je možné již během pár měsíců.

Dřevostavby jsou cenově dostupné

Cenu za pozemek nijak nesnížíte, náklady na stavbu domu ovlivnit můžete. Montované domy jsou cenově dostupné a staví se v různých dispozicích, takže si člověk může vybrat, na co má peníze. Stavební firmy mívají docela bohatou nabídku v katalogu od klasických domečků až k moderním stavbám. Každý si vybere dle svého gusta.

Příkladem je společnost J. Group, která nabízí dřevostavby na klíč Plzeň. S nimi je stavba nového bydlení skutečně bez práce. Podívejte se na více informací na www.jgroup.cz.

Podobné články