Betonové jímky: Jak probíhá jejich realizace?

Pokud k vašemu domu nedosahuje kanalizace, máte odvod odpadních vod zajištěný buď jímkou, septikem, nebo domovní čističkou odpadních vod. Plánujete však výměnu současného řešení za moderní alternativy. Už vám jímka nevyhovuje, je poškozená a byla vám od odborníků doporučena její výměna? Investujte do betonové varianty, která s sebou přináší spoustu výhod.

Betonové jímky se v porovnání s plastovou verzí chlubí hned několika výhodami. V první řadě vás potěší, že jsou překvapivě levnější než plastové jímky, přičemž cena začíná už na 14 000 korunách. Záleží samozřejmě na tom, jak velký model potřebujete a co od něj všechno požadujete. Beton jako takový má mnohem delší životnost a větší odolnost vůči mechanickému poškození. Betonové žumpy zažívají obrovský boom.

Jak si objednat betonovou jímku?

V případě, že vás betonové jímky svými vlastnostmi vskutku zaujaly, přistupte k objednání. Vyberte si jímku z pestré nabídky. Stačí vyplnit formulář, případně kontaktovat dodavatele telefonicky, aby vám odpověděl na všechny vaše otázky. Doba dodání trvá zhruba dva až tři pracovní dny.

Předtím, než se dohodnete na konkrétním datu, je nezbytné mít připravený terén pro usazení jímky. O to se musíte postarat sami. Ideální je nejprve se zbavit staré jímky, a potom do daného prostoru nainstalovat tu novou. O instalaci a napojení se vám postará přímo sám dodavatel, a to zcela zdarma.

Na koho se obrátit?

Jakmile zadáte do vyhledávače frázi jako betonová jímka cena, narazíte na různé dodavatele. Jedním z nich je značka SEPTIC. Závod vyrábějící tyto betonové nádrže vznikl už v roce 1995, takže má na trhu vskutku dlouhé a bohaté zkušenosti.

Nemusíte se bát, že by vám objednané zboží nedoručili, protože společnost je schopna dodat jímku do jakékoliv části České republiky. Má totiž vlastní vozový park, a tím pádem je schopna doručit vám řešení pro odvod odpadních vod ve velice krátkém čase.

Podobné články