Bazar lesní techniky, stroje za výhodnou cenu

Bazar lesní techniky vám nabídne stroje renomovaných značek. V sortimentu jsou vyvážecí soupravy, traktory, harvestory i drtiče. Použitá lesní technika je pravidelně servisovaná a pečlivě kontrolována. Ušetřete náklady na pořízení, zavítejte do bazaru lesní techniky.

Použitá lesní technika šetří peníze

Namáhavá činnost při těžbě a zpracování dřeva je mnohem příjemnější, když si na pomoc vezmete výkonné stroje. Bazar lesní techniky vám pomůže získat tyto pomocníky za příjemnou cenu. Vyvážecí stroje, harvestory, frézy i traktory, to vše jsou investice představující milióny korun. Bazar s lesní technikou vám pomůže tyto náklady výrazně snížit.

Jedním z nejvýkonnějších pomocníků při těžbě dřeva a při probírkách jsou bezesporu harvestory. Stroje, které dokážou nahradit hned několik dělníků s motorovými pilami. Práce s nimi je bezpečná, precizní a pohodlná. Použitím harvestoru výrazně šetříte mzdové náklady. Použité harvestory Ponsse Buffalo nebo John Deere jsou zárukou špičkové kvality.

Vyvážecí souprava

Vyvážecí souprava může brzy nahradit váš traktor. Oceníte ji při probírkách a nahodilých těžbách. Při výběru doporučujeme zaměřit se nejen na výkon, ale i na spotřebu paliva. Vyvážecí soupravy značky John Deere tato kritéria určitě budou splňovat.

Použitá lesní technika vám dává možnost pořídit kvalitní a prověřené stroje prémiových značek za snížené ceny. John Deere 1510e bazar je příkladem, že špičková vyvážecí souprava může být dostupná i vám. Stroje jsou pečlivě servisované a zkontrolované. Lehké opotřebení vám při práci v lese rozhodně nebude na překážku. V sortimentu na vás čekají stroje na jejichž výkon se budete moci spolehnout v každém terénu.

Podobné články