Dobré víno je k mání i online!

Pro kvalitní víno už nemusíte do vinotéky, pořídíte ho v pohodlí svého domova online.

Máte rádi víno? Sklenka denně rozhodně neublíží, naopak pomůže. V pozitivním slova smyslu polechtá chuťové buňky i celkově uvolní. A jaké víno si dát?

Co k čemu

Záleží na mnoha faktorech, ať již se jedná o příležitost, sezonu, pokrm stejně jako obyčejnou chuť. V létě jakoby podvědomě upřednostňujeme bílé a v zimě plné červené víno. Bílé zkrátka chladí, červené zahřívá. To samé platí na bílá a červená masa. Zatímco kuře, ryby, sýry a lehké zeleninové saláty většina zapíjí bílým vínem, takový steak a zvěřina si přímo říkají o červené, ideálně pinot noir. K oslavám patří šampaňské, sekt, nebo jiné šumivé víno, zkrátka bublinky.

Proč nakupovat online a kde?

Online prodej vín je dnes celosvětově rozšířeným modelem. Výhodou je široký sortiment vín na jednom místě a samozřejmě také úspora času. Vína si můžete rychle vybrat dle konkrétních parametrů a preferencí. Další výhodou nákupu vín online, jsou jejich nižší ceny. Pronájem kamenné vinotéky samozřejmě něco stojí, a to něco se promítá i do ceny každé láhve. Sháníte-li proto kvalitní víno za rozumný peníz, najdete ho v online vinotéce.

Vybírejte na okvino.cz

Jednu z nich najdete třeba na adrese okvino.cz. K mání tu jsou vína bílá, červená i růžová. Vína česká, francouzská, německá či rakouská. Vína určená ke přímé spotřebě i vína vhodná pro uložení. Objednat si ale můžete i tematický balíček se šesti víny reprezentujícími to nejlepší ze sortimentu.

Potřebujte poradit?

Že je online nákup neosobní? Že s výběrem potřebujete poradit? Nebojte, i rady se vám na okvino.cz dostane. Z chatovacího okénka e-shopu totiž vyhlíží sommeliera e-shopu, který je připraven vám poradit, doporučit, zkrátka zodpovědět jakýkoliv váš dotaz. Nebo můžete svůj výběr konzultovat po telefonu. Tak toho využijte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články