Nechce se vám do postele? Vyměňte ji

Postel je místo, kde trávíme třetinu svého života. Který jiný kus nábytku využíváte tak intenzivně? Toto číslo je jednoznačným signálem toho, že do výběru kvalitní postele se oplatí investovat čas i peníze.

Kvalitní spánek nás doslova nabije energií. K čemu je noc, po které se probudíme s bolestí zad, s pícháním v kříži nebo s nesnesitelnou bolestí za krkem, z níž se často rozvine dokonce migréna? Většině těchto problémů se vyhneme díky kvalitní posteli.

Postele z Atan nábytek

Kvalitní postele najdete na Atan.cz. Jako prodejce nábytku nabízí firma celou škálu postelí. Jednolůžkové i dvoulůžkové. Nechybí ani postele pro děti, včetně patrových postelí. Oblíbeným zbožím jsou rovněž rozkládací postele i postele s úložním prostorem. Chcete pro svoji ložnici něco více? Pojďte se podívat na designové postele.

Moderním hitem jsou designové celočalouněné postele

Ložnice může být nábytkem doslova přeplněná, ale i bez něj. Což se dnes doporučuje. Šatnu lze umístit samostatně a ke štěstí pak už do ložnice potřebujete maximálně noční stolek na skleničku s vodou a na knížku. Ženy ještě ocení toaletní stolek. V takto „vyklizené“ ložnici to pak může vypadat trochu smutně. Řeší to designové čalouněné postele. Hitem je provedení v ekokůži. Především v neutrálních odstínech bílé, černé, hnědé nebo šedé.

Moderní designové postele umí překvapit i novými prvky. Tím je například vestavěné LED osvětlení. Atan nábytek jej nabízí hned na několika dvoulůžkových postelích, například na modelech: Pascale, Bless, Birget, Dulcea, Manila, Clareta a dalších. Většinou jde o úsporné LED osvětlení v RGB provedení. Což znamená, že si prostřednictvím ovladače máte možnost volit z barevného spektra osvětlení, a vytvářet tak v ložnici pomocí barev atmosféru podle aktuální nálady.

I takto moderní a designové postele lze kombinovat s praktickými úložnými prostory. Díky nim je oblíbený model postele Careta.

Podobné články