5 důvodů, proč byste měli uvažovat o kovaných plotech

Originally posted on Duben 28, 2020 @ 5:14 pm

Plot a vchodová branka jsou tou největší vizitkou vašeho bydlení. Právě je každý příchozí vidí jako první. A pokud nevypadají přívětivě a udržovaně, může si snadno vytvořit negativní první dojem, kterého už se nemusí zbavit. Pokud nechcete, aby k něčemu takovému došlo, měl by váš plot vypadat dostatečně reprezentativně. Kované ploty na míru vám to výrazně ulehčí.

Elegance na první pohled

Když se na kované ploty podíváte, působí elegantním a nadčasovým dojmem. Pokud ho zrovna neplánujete postavit kolem starší roubené chaloupky, hodí se ke každému domu. Jeho vzhled si navíc můžete přizpůsobit. Kované ploty jsou velmi variabilní, takže každý z nich je originál. Navíc vám opticky zvětší váš pozemek.

Sestavíte si ho dle vašich představ

Kovaný plot se skládá ze tří částí. Jsou to samotné plotové dílce, vjezdové a vchodové branky a sloupky. Každou z těchto částí si vyberete zvlášť, proto se nikde jinde nesetkáte s takovým plotem, který budete mít sami doma. Vjezdové brány se vyrábí jako posuvné, či otočné, obě v jednokřídlovém i dvoukřídlovém provedení. Stejně tak branky, kterými na svůj pozemek budete vcházet pěšky. Sloupky, které drží celý plot pohromadě, si můžete zvolit zděné, nebo z oceli. Mohou být buď malé, téměř nevýrazné, nebo velké, robustní.

Doladěním celého plotu je poté vrchní zakončení plotu, které může být rovné, opatřené ozdobnými konci různých tvarů, případně dokonale špičaté, aby ještě zvyšovalo bezpečnost plotu.

Bezpečnější plot nenajdete

V případě, že nechcete svůj dům obehnat betonovou zdí, neexistuje příliš bezpečnějších variant, než jsou právě kované ploty na klíč. Působí robustně a pevně a přesně takové jsou. Kovaný plot vám jen tak nikdo nevylomí a nepřerazí. Pokud budete chtít, aby vám ho nikdo nepřelezl, opatříte ho špičatým zakončením a máte vyhráno.

Plot, který vydrží desítky let

Životnost patří mezi nejvýznamnější výhody kovaných plotů. Nepostihuje ho koroze a díky úpravě žárovým zinkováním vydrží i povrchová úprava. Výrobce Lamark garantuje až 35 let. Kovaný plot se vám tak z hlediska cena/výkon vyplatí i přes nutnost vynaložit vyšší počáteční investici.

Plot, o nějž se nemusíte starat

Kované ploty jsou přívětivé i po praktické stránce. Nemusíte se starat o žádné opravy, natírání, zbavování se koroze, jedná se zkrátka o bezúdržbové ploty. Ušetříte tím čas i náklady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články