Čistička odpadních vod krok po kroku

Přemýšlíte už taky o tom, že byste si na chalupu nebo k rodinnému domku pořídili čističku odpadních vod? To je velmi moudré rozhodnutí, protože taková ČOV vám dokáže ušetřit spoustu peněz. Když jsme u jednoho z našich klientů prováděli studii, počítali jsme, jaké výdaje má v současnosti na zbavení se odpadních vod a jaké výdaje bude mít, jakmile zdárně dokončíme projekt ČOV. Výsledek pro nás nebyl překvapivý, ale pro klienta znamenal rozhodně velkou úlevu. Statisticky jsme došli k výsledku asi 80 000 Kč ročně. Jinými slovy návratnost pořízení ČOV je opravdu velmi rychlá, což je jistě jeden z dalších důvodů, proč si čističku pořídit.

A jak vlastně pořízení ČOVky v realitě vypadá? Nejdříve je zapotřebí profesionálního projektanta, který dokáže celou situaci posoudit. Podívá se na vaši nemovitost a pozemek, prozkoumá sítě, jaké v dané oblasti vedou, a doporučí postup. V souvislosti s místními regulemi a také specifickou situací zákazníka doporučí typ a značku ČOV, která se v daném případě hodí nejvíce.

Po zpracování projektu pak buď jeho práce končí, nebo s realizací dokonce pomůže. To není tak časté, ale v případě projekční kanceláře ZAKRA s.r.o., která zařizuje čističky odpadních vod na klíč a dává zákazníkům fullservis, to tak je. Za pouhých 10 000 Kč, což je velmi vstřícná cena v tomto oboru, tak klient získává prakticky vše, co potřebuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články