Grilovací akce s barevnými zahradními párty stany a lehátky

Grilovací a zahradní slavnosti si Češi velice oblíbili.  Ovšem jak vyzrát na výkyvy počasí? Vše řeší bohatá nabídka zahradních párty stanů o čemž se můžete přesvědčit v zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Využití stanů je obrovské, jsou praktickými pomocníky při kulturních, sportovních, firemních či promo akcích a jiných. Pokud podnikáte nebo vlastníte restaurace, tak zajisté jste si už pro své hosty pevný zahradní párty stan pořídili. Navíc výrazné logo na plášti stanu vás odliší od konkurence.  Na veletrzích je potisk stanu nezbytný –  k prvnímu oslovení návštěvníka neznáme efektnější nástroj.

Na trhu naleznete i velkou nabídku pohodlných zahradních lehátek

Výběr  pohodlných zahradních lehátek je opravdu velký, nemluvě i o široké paletě barev. Zahradní lehátka jsou doplněné polštáři pro ještě větší pohodlí s pratelnými povlaky. Pokud váš zahradní nábytek často zůstává přímo na slunci, tak pečlivě uvažte výběr materiálu. Nejlépe slunci odolává kámen a kov. Dřevěný nábytek, zejména malovaný, vyžaduje pravidelné tónování. Umělý ratan moc nesnáší sluneční paprsky, proto se doporučují výrobky z přírodního materiálu. Výrobky z plastu, mírně ztrácejí barvu, při delším skladování na slunci. Zvláště pokud si pořídíte levné modely.

Jaký druh zahradních lehátek se nebojí vlhkosti?

Prakticky veškerý zahradní nábytek dobře snáší mírnou vlhkost, rosu, déšť, s výjimkou textilních zahradních lehátek. Plast je nejodolnější vůči vodě, jednoduše se dá ostříknout i z hadice. Proutěný nábytek dokonale snáší letní klima, ale v zimě by měl být přesunut do areálu. Moderní kovový nábytek se ošetřuje antikorozními látkami nebo se vyrábí z nerezových kovů, takže může být ponechán i na dešti. Podobně to je u některého druhu dřeva, takže zahradní lehátka a jiný nábytek je vhodný pro trvalé umístění ve venkovních prostorách.

Jak si správně vybrat zahradní lehátko!

 

Podobné články