Nejsou prkna, jako prkna. Terasová prkna WPC, to jsou panečku prkna!

Věděli jste, že existují prkna, která se nemusí natírat ani napouštět olejem? Je vám jasné, že tím pádem nemohou vylučovat ani žádné nebezpečné látky z ochranných olejů proti hnilobě a škůdcům? Tušili jste, že tato prkna nekloužou jako dlaždice nebo kámen a navíc jsou příjemná na dotyk? Víte, jak je úžasné, že si z těchto prken nebudete po čase tahat třísky z bosých chodidel? Myslíte si, že to všechno je legrace? Není! Řeč totiž není o klasických dřevěných prknech, ale o terasových prknech WPC. Můžete z nich mít celou WPC terasu. Montáž můžete provádět na betonovou desku, štěrkové lože a podobně. WPC Terasy ocení i vaši domácí mazlíčci. Bude totiž příjemná pro jejich pacičky bříška i zádíčka.

A klidně může pršet kyselý déšť

Pokud jste přece jen zastánci stoprocentních přírodních materiálů, potom dejte přednost kamennému koberci. Instalace kamenných koberců je vhodná jak do interiéru, tak do exteriéru. Kamenné koberce Praha vám nabízejí luxusní značku kamenných koberců Masmostone. Jedná se o špičku mezi kamennými koberci na trhu v České republice. Jejich výhodou je kromě jiného i to, že povrch z kamenného koberce je odolný proti mechům, kyselým dešťům i řasám.

Do komerčních prostor i k vám domů

Do interiéru jsou určeny: vinylová podlaha, zátěžové PVC či zátěžový koberec. Slůvko “zátěžový” neznamená, že jsou koberce či PVC podlahy Praha určeny pouze do průmyslových nebo jinak intenzivně zatěžovaných prostor. Komerční využití s intenzivní zátěží se samozřejmě nabízí v první řadě, ovšem skvělou službu vám udělají u vás doma. Ať už se tedy rozhodnete pro koberec zátěžový, PVC zátěžové nebo zámkovou vinylovou podlahu (plovoucí vinylovou podlahu), pořiďte si je za nejlepší ceny od přímého dovozce, od společnosti J&J Renova.

Podobné články