Koberec je stále dobrou volbou, zvláště když je špičkový

Vybrat si do bytu tu správnou podlahovou krytinu je někdy vážně problém. Nejenže musíte řešit cenu, ale zároveň zcela nerezignovat na kvalitu.

Proto se tak uchytily vinylové plovoucí podlahy, jež jsou nejen relativně levné, avšak zároveň i docela odolné. V předsíni můžete klidně takovou podlahu nechat bez úprav, nicméně v obývacím a dětském pokoji, respektive v ložnici byste na toto podloží měli dát navíc i koberec.

Čištění je dnes již hračka

Koberce nemá mnoho lidí příliš v lásce. Dost se totiž špiní. Když něco lepkavého vylijete na kachličky, vinyl nebo třeba linoleum, snadno se toho zbavíte, nicméně koberec jen tak snadno vydrhnout nejde, respektive nešel.

Současné čistící prostředky určené na tepichy si i se zažranými skvrnami dokáží docela efektivně poradit.

Druhou vadou na kráse je nutnost pravidelného vysávání. Prach ani roztoči dobrovolně neodejdou, takže je potřeba je zlikvidovat takto. Pokud vás luxování nebaví, pořiďte si autonomní vysavač a máte po starostech. Ten bude víceméně pracovat za vás a vy tak místo úklidu můžete odpočívat.

Nejlepší jsou koberce z orientu

Jak je vidno, mnoho nedostatků, kvůli kterým lidé nemají koberce rádi, je už vyřešeno. Nic by vám tudíž už nemělo bránit v tom si nějaký ten tepich koupit domů. V ideálním případě byste měli sáhnout po některém z kvalitních perských koberců.

Nad důvody nemusíte příliš dlouho dumat. Perský koberec je prostě nejlepší. Nejedná se o žádný laciný reklamní slogan, ale staletími prověřená skutečnost. Musí se samozřejmě jednat o autentický ručně vytvořený tepich vyrobený z přírodních zdrojů.

Na toto je dobré dávat si pozor, jelikož lze snadno narazit i na falzifikáty, které jsou dokonce často ještě dražší než skutečné originály. Jistotu budete mít pouze v případě, když budete nakupovat v prověřených obchodech, například v e-shopu Buchara.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články