Jak jednoduše rozdělit spojené místnosti?

Není nic neobvyklého, že v mnoha domech, stejně jako v mnoha bytech najdeme dvě propojené místnosti. Z hlediska setkávání lidí i využití prostoru je to určitě celkem dobrá volba. Na druhou stranu čas od času se může objevit potřeba danou místnost jednoduše oddělit od druhé. Jak na to? To se podíváme. Jednou z možností jsou nové paravány. Je to jednoduché a zcela přirozeně také levné řešení, které nezklame nikoho. Paraván může být jednoduše složen na určitém místě, a pokud potřebujete, stačí ho vzít a použít. Toto řešení navíc nadchne řadou pozitiv, jako je:

  • Bohatý výběr variant
  • Lákavá cena
  • Jednoduchá manipulace

Zkuste také menší nábytek

Ne vždy musí jít nutně o pevné rozdělení, jelikož mnohdy plně postačí, pokud jsou obě místnosti rozdělené opticky. Jak toho docílit? Zde to může být například kus nábytku. A jaký přesně? My doporučujeme moderní knihovny. Daný prostor na knihy bude působit především vzdušně, a přitom nabídne optickou překážku, která jasně vymezí, kde končí jeden a kde začíná druhý pokoj. Zároveň si můžete být jisti, že získáte také potřebný prostor pro vaše knihy. Pokud patříte mezi náruživé čtenáře, buďte si jisti tím, že tato možnost je pro vás jako stvořená.

Vytvořte neprostupnou překážku

Ano, i toto může být cesta, kterou se lze vydat. Jak na to? První naší radou jsou třeba známé japonské stěny, pomocí kterých daný prostor velmi jednoduchým způsobem rozdělíte a získáte tak dvě nezávislé místnosti. Stejně tak můžete jít i cestou nábytku, který bude vyšší a neprostupný. Pokud dané rozdělení nechcete řešit nutně jenom skříní, obstarejte si vitrínu. Ta bude zároveň vypadat jako součást první místnosti, zatímco u druhé bude vytvářet pevnou zeď. I toto řešení se může v mnoha interiérech hodit. Navíc i zde máte možnost získat potřebný úložný prostor. I zde vás jistě potěší i celkový výběr možností na našem trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články