Police nemusí být nudné. Oživí každý interiér

I když se najde spousta domácností, které stále ještě ocení jednoduchost, které nabízí klasické police, v současné době už spousta lidí hledá něco víc. Police se stávají důležitým interiérovým prvkem stejně jako úchytky a madla. A proto nemusí mít jen tvar čáry. Mohou být seskupením různých tvarů, které poskytuje prostor pro dekorace, knihy nebo třeba důležité dokumenty. Mohou být celodřevěné nebo s kovovými částmi nebo dokonce celokovové. Záleží na každém, jaký typ police zvolí.

Které police se hodí do vašeho interiéru?

Základem je sladit polici do stylu, který převládá ve vaší místnosti. Konstrukce i materiály tedy volíme tak, aby co nejlépe vyhovovaly účelu (někdy je zapotřebí police větší nosnosti), ale také aby zapadly do interiéru. Nejuniverzálnější je zvolit police dřevěné, protože ty se hodí jak do moderních, tak také do tradičních interiérů. Pokud máte rustikální vzhled interiéru, volit byste měli police s masivnější strukturou (od věci nejsou ani vyřezávané prvky).

Moderní interiéry

To, že máte moderní interiér pro volbu police nestačí. Je třeba si uvědomit, v čem spočívá moderna. Někdy je to jednoduchost a minimalismus. V takovém případě volíme i jednoduché police jemné struktury. Interiér v podkroví může použít i police z kovových tyčí. Avantgardní interiéry velmi rády využijí police různých půdorysů – trojúhelníky, kruhy, šnečí ulity atd.

Policový systém Clever Cube

Jedná se o velmi chytré řešení, které vypadá velmi moderně, přitom ale uspokojí vaše požadavky na police, ať už je chcete využívat jakkoli. Hodí se do jakéhokoli interiéru, mohou být využity pro dekorativní účely nebo třeba v kanceláři, kde na nich může ležet stoh papírů nebo složky s dokumenty. Policový systém Clever Cube nabízí velmi snadný způsob montáže, různou nosnost a také různé typy závěsů. Využít se dají i v tak náročném prostředí, jako je vlhkost v koupelně.

Podobné články