Komu v Praze zavolat při ucpaném potrubí?

V domácnosti je jen málo nepříjemnějších činností než čištění odpadu. Čas od času je třeba do něj nalít nějaký čisticí přípravek, občas ručně vytahat vlasy a další nepořádek, co je v odtoku sprchy či vany. Jenže někdy prostě nic z toho nestačí. A pak je čas zavolat odborníky.

Že někdy ucpaný odpad nedovede vyčistit laik, není až tak překvapující. Ale občas si s tím neporadí ani „obyčejný“ instalatér. Koho zavolat v takovém případě? Nebo komu se ozvat, když nechcete ztrácet čas s instalatérem, u něhož není jistota úspěchu? Zavolejte si profesionály s dobrou technikou.

Nechte si odpad vyčistit motorovým perem či tlakovou vodou

Na čištění odpadů Praha a okolí se specializuje firma Herčík a Kříž. Jste-li pražští, možná už jste jejich veselá růžovo-zelená auta někdy viděli. Jde o velké vozy, ve svém vozovém parku jich mají celkem 12 a již čtvrt století s nimi provádí doslova divy.

Kromě údržby domácích odpadů nabízí i čištění kanalizace Praha, mají totiž jak menší techniku na užší potrubí a domovní odpady, tak větší. Některé cisterny pojmou až 8000 litrů vody a vodní pumpy mají výkon do 333 litrů za minutu. Domovní odpady se nejčastěji čistí motorovým perem či tlakovou vodou. Je ale možné, že k vám domů firma dorazí rovnou s velkým autem. Ke každému výjezdu si totiž bere s sebou veškerou techniku, aby nemusela jezdit nadvakrát. Šetří tím vaše peníze i čas. Vždyť u havárií jde o každou minutu.

Budete se divit, co kolikrát ucpává odpad

Odborníci jsou schopní se dokonce kamerou podívat, kde je problém a proč je vaše potrubí ucpané. Často do něj prorostou kořeny nebo je prostě už staré, staticky poškozené. Při řešení ucpané kanalizace však zaměstnanci firmy Herčík a Kříž často naráží na různé zajímavosti. Ucpání velkým množstvím papírů považují za standard. Netradiční je například ucpání spadlými vonítky z WC. Do kanalizace zase občas spadnou dlažební kostky, mohou ji ucpat i láhve, které někdo vhodí do kanálu. S tím vším si však poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články