Půjčovna dodávek dodavky.net, ověřená půjčovna v Praze

Specializace půjčovny

Naše specializace se zaměřuje na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů.

Našimi zákazníky nejsou jen firmy a živnostníci ale i soukromé osoby. Dodávky můžete využít jak pro podnikatelské účely, tak pro osobní záležitosti, jako je stěhování, převoz objemného nákladu nebo nábytku. Pro podnikatele nabízíme vozy dostupné pro jejich podnikání, ať už jako náhradu poškozeného vozu nebo na dlouhodobé zapůjčení.

Naše sídlo

Naši pobočku najdete na adrese Obchodní ulice, Praha 9. Naše půjčovna je oblíbena nejen v okolí Prahy 9, ale také v širokém okolí. Pokud se k nám nemůžete osobně zastavit, ale přejete si zapůjčení dodávky u nás, můžete si svoji dodávku rezervovat na našich webových stránkách nebo přes telefon. My vám ji rádi zarezervujeme a v dané datum si ji k půjčení vyzvednete.

Otevírací doba

Rozhodli jsme se, že tady pro naše zákazníky budeme neustále k dispozici, a máme otevřeno každý den od 8 – 21 hodin. Po domluvě jsme ochotní zapůjčit vozidlo v jakoukoli dobu. Pro náročné zákazníky jsme tady neustále, firemní telefon nevypínáme.

Péče o naše vozidla

O naše dodávky pečujeme neustále a garantujeme jejich výborný stav. Naše vozy jsou také vybaveny dálniční známkou, která platí po celé České republice. Asistenční služba je pro naše vozy nonstop k dispozici. K našim vozům si můžete i bezplatně zapůjčit stěhovací rudlík, transportní kurty nebo navigaci. Na vyžádání vám toto příslušenství zapůjčíme zdarma. Jako maličkost najdete na palubě každého vozu energetický nápoj zdarma.

Nejlepší cena na trhu

Díky tomu, že naše půjčovna dodávek nabízí využití reklamních ploch na vozidlech a dodávkách, jsme schopni nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme také velmi kvalitní vozy o které celoročně pečujeme.

Podobné články