Školní nábytek s mimořádnou slevou

Převážná část školní činnosti každého žáka probíhá vsedě. Tato práce je tudíž značnou statickou zátěží. Poloha vsedě totiž souvisí s rizikem jednostranné svalové zátěže. Dochází při ní k přetěžování struktur krční páteře a také zádového a šíjového svalstva. Jak tedy pozitivně ovlivnit sezení ve škole? Jednoznačně výběrem správného typu a správné velikosti školního nábytku. Školní nábytek musí především respektovat výšku žáka. AC Interiér s.r.o. se specializuje na distribuci nábytku pro různé typy škol a různé věkové kategorie žáků. V současné době nabízíme jedinečnou AKCI pro školy, která se týká veškerého sortimentu v e-shopu. Pokud nakoupíte nad 17 000 Kč včetně DPH, bude Vám na konečné faktuře odečtena sleva 10 % více info ZDE

Zdravotnický nábytek pro ordinaci, laboratoř i ubytovnu

Každý nábytek má svá specifika. Tak například používání školního nábytku musí být doprovázeno i výchovou ke správnému sedu a držení těla. Právě správné držení těla, správný sed, kompenzační a relaxační cviky v období školního věku se v budoucnu odrazí v tom, jak často bude muset člověk navštěvovat zdravotnické zařízení z důvodu bolesti zad a pohybového aparátu vůbec. Když už jsme se dotkli zdravotnického zařízení, i tam je potřeba specifický zdravotnický nábytek včetně zdravotnických skříní. Stejně jako v případě školního nábytku, i zdravotnický nábytek zakoupíte za výhodných podmínek v interiérovém obchodě acinterier.cz. Kromě široké nabídky stolů, skříní a židlí jsou pro vás připraveny také digestoře, laboratorní a váhové stoly, nerezové chemické dřezy a výlevky. Ale také nábytek pro vybavení jednoduchého a útulného pokoje v sanatoriu či zdravotnické ubytovně.

Pořiďte si nový psací stůl

AC Interiér s.r.o. se specializuje na veškerý kancelářský nábytek, kancelářské skříně, kancelářské stoly včetně rohových psacích stolů. Kancelářským nábytkem můžete vybavit nejen své kanceláře, ale také své domovy – pracovny, dětské a studentské pokoje. Z bohatého sortimentu si určitě vybere každý z vás.

Podobné články