Vánoční osvětlení podle trendů i barev

Jakmile začne podzim, pomalu se všichni těšíme na sváteční vánoční dny. Pomalu je třeba poohlédnout se po vánočních dekoracích. Za vánoční osvětlení si mnozí z nás rádi připlatí každý rok. Vánoční atmosféra plná světel je přece kouzelná.

Vánoční svátky, to není jen štědrovečerní, vyzdobená tabule s vánočním ubrusem ubrousky a dekoracemi vhodnými na sváteční stůl. Je třeba zvolit barvu a do té zakomponovat vhodné osvětlení. Přinášíme vám trochu inspirace pro vánoční výzdobu, do které zahrnujeme i vánoční osvětlení. Tradiční barvy jsou červená, zelená, bílá, zlatá, stříbrná, ale i modrá a jejich různé kombinace. Můžete si zvolit i netradiční barvu. Klidně lze vsadit na oranžovou, měděnou, fialovou či růžovou. Fantazii se meze nekladou ani o těchto svátcích.

LED vánoční osvětlení

Pokud volíte LED vánoční osvětlení pro vánoční výzdobu interiéru i exteriéru rodinného domu, bytu, ale třeba i prodejny nebo firmy, využívejte bezpečné a certifikované produkty a venkovní vánoční LED osvětlení. Výhodou tohoto osvětlení je nízká spotřeba elektrické energie, záruka mnohem vyšší životnosti, malé teplotní emise a až 10x vyšší účinnost než u vláknových žárovek. Pokud budete ledky často zapínat a vypínat, nemusíte mít obavu, že se zničí. Venkovní LED osvětlení má vysokou mechanickou odolnost za větrného počasí proti nárazům a otřesům.

Vánoční osvětlení dovnitř i ven

Mnoho lidí také zaujme, že tento typ světel neobsahuje rtuť a jiné toxické látky. LED vánoční osvětlení lze jen doporučit i proto, že jeho světelný tok klesá opravdu zvolna. LED vánoční osvětlení venkovní je tedy bezpečné a leze si s ním vyzdobit balkony, terasu, fasádu či střechu domu, nebo třeba stromy na vaší zahradě. Zaujmout vás mohou i vánoční hvězdy, svítící rampouchy, světelné závěsy a sítě, světelné deště a vodopádové efekty, nebo třeba dekorativní stromy. Nechte se inspirovat a vytvořte si výjimečnou atmosféru jedinečných zimních svátků.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články