4 tipy, jak využít regály a přepravky pro organizaci

Máte nepořádek ve věcech, pořád něco hledáte a potřebujete zefektivnit skladování? Řešením jsou regály a přepravky. V článku najdete 4 tipy pro lepší organizaci právě s využitím těchto praktických pomůcek.

Vybírejte stejné velikosti

Základním předpokladem úspěšného skladování je výběr kompatibilních krabiček a přepravek. Vzájemně ladicí typy totiž můžete pohodlně umístit nad sebe, případně při nevyužívání složit do sebe. Variant existuje celá řada, a pokud chcete automatizovat určité procesy například ve skladu, sáhněte po standardních přepravkách. Ty se dají snadno označit a napomohou organizaci drobnějších předmětů.

Využijte prostor na maximum s regálem

A kam všechny přepravky dáte? Nejlépe poslouží různě velké regály. Ty se dají využít nejenom ve skladech a provozech, ale svou úlohu zastanou i v domácnosti. Hodí se například do garáže, spíže, šatny či úklidové místnosti, kde s pomocí poliček na regálech vytvoříte více příležitostí pro odkládání jednotlivých věcí. Díky velkému výběru velikostí a typy regálů určitě objevíte ten správný.

Přehledně seřazené věci

Aby byla organizace s pomocí krabic a přepravek opravdu efektivní, je dobré vymyslet si systém značení. Pro orientaci v rámci jednoho či menšího množství regálů postačí popisky na krabicích. V případě, že jde o více věcí, hodí se číselný či písmenný systém, s jehož pomocí se zorientujete.

Přepravky i regály pořídíte na internet

Při nákupu na specializovaném internetovém e-shopu s přepravky a regály si můžete vybírat z opravdu pestré nabídky. Najdete zde profesionální řešení do skladových prostor i menší varianty pro soukromé účely. Díky specializaci jsou samozřejmostí nejrůznější návrhy polic a pestrý sortiment, kde najdete mobilní regály, skladovací věže, regálové koše a další.

Podobné články