Moderní vily a domy v Praze

Přejete si prožívat příjemné rodinné snídaně, pohodu na terase a výlety do okolí tak často, jak to jen půjde? Přidejte se k dalším rodinám, které si tento sen uskutečnily, a to přímo v hlavním městě.

Klidný život ve velkoměstě

Říkáte si, že nemáte zájem bydlet v rušném prostředí velkoměsta? Že chcete prožít život v klidném prostředí obklopeném přírodou, ale také nechcete hodiny dojíždět do práce? S bydlením ve Velké Chuchli se vám tato přání mohou splnit. Jde o nově vznikající čtvrť na okraji Prahy s výhledy na pravobřehou Vltavu a okolím spjatém s přírodou. Do vnitřní Prahy se dostanete za 15 minut autem nebo můžete využít místní MHD spoj.

Jedinečný vilový projekt v Praze 5. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/video

Luxusní vily a domy

Vily Chuchle jsou vhodné pro jedno i vícegenerační bydlení a je možné si vybrat hned z několika dispozic: 4+kk, 5+kk, 6+kk, 7+kk & 1+kk. Všechny novostavby jsou patrové a součástí je i prostorná terasa a garážové stání. Příjemné chvíle můžete strávit i v rozlehlé zahradě. Pozemek vily je ohraničený pletivovým plotem olemovaným habrovými keři.

Letní víkendová pohoda u bazénu? Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/vizualizace-exterier

Vše, co potřebujete

Jak jsme již zmínili, Velká Chuchle je nově vznikající lokalita s krásným okolím. To však neznamená, že by v ní chyběly důležité budovy a zařízení. Kromě mateřské a základní školy zde najdete ordinaci obvodového lékaře, veterinární ordinaci, několik obchodů a městskou knihovnu. Nemusíte se tedy vydávat do centra kvůli běžným záležitostem jako je nákup či doprava dětí do školy.

 

Přijeďte si prohlédnout Velkou Chuchli a přesvědčte se sami, zda si zde dovedete představit bydlení.

Podobné články