Betonové ploty: Tradice, která osloví i majitele moderních rodinných domů

Oplocení pozemku hraje důležitou roli z hlediska zabezpečení vaší nemovitosti a zajištění potřebného soukromí. K tomu je nutné zvolit kvalitní plot, který bude především stabilní a odolný vůči poškození. Z těchto a mnoha dalších důvodů se vyplatí nechat si vybudovat betonový plot.

Dokonalé zabezpečení pozemku

Rodinné domy a zahrady s betonovými ploty lze považovat za vůbec nejlepší řešení, pokud kladete důraz na bezpečí a soukromí. Jsou-li ploty z betonu precizně provedené, tedy mají zejména potřebnou tloušťku a výšku, prakticky nehrozí, že by se skrz ně dostal na pozemek někdo nepovolaný. To je hlavní výhoda v porovnání třeba s drátěnými ploty, jež jsou průhledné a dají se poničit snadno pomocí štípaček a dalšího ručního nářadí.

Dlouhá trvanlivost

Betonové ploty vydrží desítky let. Stačí, aby vám je postavili zkušení odborníci, kteří se vyznají ve výrobě vhodné směsi a následné realizaci plotu. U betonového plotu v moderním hávu se nemusíte obávat toho, že vám brzy začne praskat, případně se u něj projeví jiné vizuální nedostatky. Trendem jsou především betonové ploty, jež se dají v případě potřeby zvyšovat o další betonové lišty, velmi dobře působí rovněž v kombinaci s dřevěnými prvky, díky čemuž je oceníte i z estetického hlediska.

Možnosti využití

Betonové ploty samozřejmě nemusejí sloužit jen k oplocení rodinných domů a k nim přiléhajících pozemků. Dají se aplikovat také k členění vnitřních částí pozemku, můžete z nich vytvořit třeba výběhy a kotce pro domácí zvířata, potažmo se hodí k rekreačním objektům.

Realizace betonových plotů

V případě, že se nechcete trápit s výstavbou plotu svépomocí, obraťte se na společnost STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. – stavebniny Plzeň. Firma, jež se specializuje na prodej stavebnin a právě realizace betonových plotů, vám zajistí řešení na míru dle vašich potřeb a finančních možností.

Betonové ploty lze objednat přímo na pobočkách v Plzni, Starém Plzenci, Dobřanech a Plasech, případně také přes eshop www.stavebniny-libusin.cz.

Podobné články