Jak odstranit nepoužitelné auto?

Každé vozidlo dříve či později doslouží. V takovém případě však není vhodné jej nechávat stát jen tak na dvorku, případně dokonce na ulici. Takovýchto vraků se lze zbavit docela jednoduše, stačí je prostě prodat na náhradní díly.

Když už auto nejezdí

Ne vždy je vhodné investovat nemalé finance do opravy auta, zvláště když už není nejnovější. Pokud už vůz dobře neslouží a je velmi nepravděpodobné, že se jeho stav v budoucnu výrazně zlepší, je mnohem ekonomičtější ho prostě prodat na náhradní díly.

Po těch je samozřejmě velká sháňka, a to nejen v případě novějších typů vozidel, ale i těch dříve vyrobených. Hlavně pro ty se totiž už součástky neprodukují a je o ně tudíž docela velký zájem.

Prodat auto na náhradní díly není nic složitého. Stačí jen navštívit web Za hotové, kde se krom jiného nachází i příslušné kontaktní údaje.

Jednoduchý průběh

Kdo se rozhodne využít služeb společnosti Za hotové, nemusí se obávat žádných zbytečných komplikací. Vše probíhá velmi svižně a zároveň férově. Jako první musí majitel vraku zavolat a domluvit se na detailech.

Už v tomto okamžiku dostane prodejce alespoň rámcový odhad ceny vraku. Konečná částka však celkem pochopitelně padne až po prohlídce auta. Ta může proběhnout v podstatě kdekoliv, záleží na prodejci.

Bude-li vše v pořádku, obě strany sepíší smlouvu. Následně dostane prodejce nejen protokol o ekologické likvidaci auta, který je vyžadován na registru vozidel, ale i domluvené peníze na ruku. Auto si pak firma na vlastní náklady odtáhne.

Všechny druhy vozidel

Hodně lidí se domnívá, že takto se lze zbavit pouze osobních vozidel. Nemají pravdu. Prodej a následná likvidace aut tímto způsobem se vztahuje na prakticky všechny kategorie automobilů. Donce jde takto odstranit i různé užitkové zemědělské či stavební stroje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články