3 hlavní výhody posuvných teras

Hledáte vhodnou metodu zastřešení terasy? Co takhle posuvná pergola, pro kterou je charakteristický moderní vzhled, vysoká kvalita použitých komponentů a velmi přívětivá cena. Posuvná pergola je vhodná pro montáž na rodinné domy, byty, restaurace a jiné komerční objekty. A jaké výhody posuvné zastřešení terasy nabízí?

Ochrana před počasím

Pergoly s posuvnou střechou poskytnou ideální stínění terasy před sluncem a také ochranu před deštěm a větrem. Díky posuvnému zastřešení terasy si tak budete moci vychutnat delší pobyty na čerstvém vzduchu a získáte dlouhodobě využitelný prostor, který již nebude závislý na počasí. Posuvné zastřešení terasy umožňuje zastínit terasu v době horka a zároveň díky možnosti zatáhnutí střechy umožňuje užívat si sluneční paprsky v podvečerních hodinách.

Snadné ovládání

Posuvné pergoly lze ovládat pomocí dálkového ovládače. Ovládač poslouží nejen k ovládání zasunování a vysunování střechy pergoly, ale také k ovládání LED osvětlení, screenových rolet, infrazářičů a případně dalších zařízení podle vašeho výběru. Ovládání hliníkové pergoly lze napojit na řídící jednotku chytré domácnosti, čímž získáte možnost ovládat zastřešení terasy odkudkoliv prostřednictvím mobilu, tabletu či počítače. Díky snadnému ovládání si tak můžete užít ničím nerušený odpočinek.

Dlouhá životnost

Pro nabídku posuvných pergol na Pergotec je charakteristické použití vysoce kvalitních komponentů od předních světových výrobců. Konstrukce pergoly je tvořena z vysoce kvalitních hliníkových profilů. Zastřešení je pak tvořeno PVC látkou, která je 100% voděodolná a UV stabilní. Posuvnou pergolu si navíc můžete nechat vyrobit na míru, tak aby přesně zapadla do vaší zahrady a splňovala všechny vaše požadavky. Firma Pergotec se postará i o profesionální montáž vaší pergoly na terasu.

Podobné články