Praha 10 – novostavby na prodej

V hlavním městě vzniká díky velké poptávce lidí jeden developerský projekt za druhým. Profesionální společnosti doslova nestíhají uspokojovat vysoký chtíč budoucích rezidentů, jejichž středobodem jsou především nové byty. Opomíjeno bezpochyby není ani na ty zrekonstruované, nacházející se v historických a unikátních objektech.

Jestliže velkoměsto podrobíte malému průzkumu, v jaké lokalitě je největší poptávka, s největší pravděpodobností vám vyjde Praha 10. Ta je populární hlavně díky své pestré občanské vybavenosti, snadné dopravní dostupnosti a patřičnému množství zeleně, sloužícímu pro chvíle trávené s dětmi, k relaxaci a sportu.

Nové byty na Praze 10

V této městské části je samozřejmě pár stavebních projektů, jež stojí za zmínku.

  • Nad Přehradou
  • Malý Háj
  • Rezidence Golf Hostivař
  • Ecocity Malešice
  • Rezidence Korunní
  • Club Ocean a jiné

Pokračovat by šlo určitě výčtem dalších desítek projektů, které jsou připraveny uspokojit potřeby charakterově odlišných zájemců. Nachystány jsou novostavby na prodej, v nichž se zabydlí jak svobodní lidé libovolného věku, tak početnější rodiny s dětmi.

V několikapodlažních komplexech se nachází desítky bytů s vyšším standardem vybavení, překrásným výhledem, garážovým stáním, nižšími provozními náklady i s nápaditě řešenými dispozicemi.

Byty v ostatních částech Prahy 10

Praha 10 přichází s několika oblastmi, kde stojí právě zmiňované a mnohé jiné developerské projekty. Jsou to například Dolní a Horní Měcholupy, Dubeč, Hostivař, Strašnice, Malešice, Uhříněves, Kolovraty nebo Záběhlice.

Pořiďte si byty tam, kde se budete cítit opravdu dobře a docílíte požadovaného životního štěstí. Nastěhujte se do jihovýchodní části Prahy a užívejte si vámi zvoleného klidu, soukromí a dostatečně velké bytové plochy.

Praha 10 si vás podmaní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články