Vyzkoušejte i vy kartonové krabice a obaly

Věděli jste, že největší podíl na papírenských obalových materiálech a obalech na celém světě mají krabice z vlnitých a hladkých lepenek? Jedná se o nejoblíbenější obalové materiály. Kartonové obaly jsou nejen oblíbené, ale také velmi výhodné, a navíc ekologické. Kartonové krabice se dnes používají prakticky všude. Pokud i vy potřebujete ochránit produkty před možným poškozením během skladování a přepravy, nebo pokud potřebujete výrobek nějakým vhodným způsobem prezentovat, rozhodně vsaďte na papírové krabice či kartonové mřížky.

Ochraňte své zboží dokonale a ekologicky

Výrobou kartonových obalů se zabývá i firma PB boxs s.r.o., která je schopná a ochotná vyrobit vámi velice neobvyklé rozměry krabic, tedy zajistit vám produkci na míru. Firma vychází z toho, že kartonové obaly a kartonové proklady si získávají u zákazníků stále větší oblibu, proto vám může garantovat i skvělé ceny. Výroba kartonových krabic z vlnité nebo hladké lepenky je určena především pro ochranu zboží. Kartonové obaly jsou lehké a dobře skladovatelné. Určitě vás zaujmou třívrstvé klopové krabice nebo pětivrstvé klopové krabice, které skladovanému či transportovanému zboží zajistí opravdu vysoký stupeň ochrany.

Kartonové krabice s víkem či bez víka využijete i doma

Možná tomu nebudete věřit, ale taková úložná krabice z kartonu má až překvapivě vysokou nosnost. Své o tom vědí pracovníci ve firemních skladech, ale také v kancelářích. Úložné krabice se vám pomohou skvěle hodit i ve vašem domácím prostředí. Skladovat v nich můžete opravdu nejrůznější věci a materiál. Rozhodnout se můžete pro

Jednou z největších výhod úložných krabic s víky je jejich lehkost a zároveň i schopnost odolat i poměrně velkým nárazům.

Podobné články